Кайса МЯКЯРЯЙНЕН: "Все могло быть и хуже". Кубок мира. Эстерсунд

Кайса Мякяряйнен, занявшая в составе сборной Финляндии 16 место в смешанной эстафете на первом этапе Кубка мира в Эстерсунде, отметила, что еще не до конца восстановилась от болезни.

Фото Кайса МЯКЯРЯЙНЕН: "Все могло быть и хуже". Кубок мира. Эстерсунд
Кайса Мякяряйнен. Фото: eurosport.yahoo.com
Финка пообещала быть на 100 процентов готовой к индивидуальной гонке, которая состоится в среду.

- Главное, что сезон открыт, - приводит СЭ со ссылкой на Yle.fi слова Мякяряйнен. - Давайте скажем, что все могло быть и хуже.

Как бы то ни было, положительные впечатления у меня все равно были.

Во время предсезонной подготовки я чаще занималась в спокойную погоду, когда не было сильного ветра. К тому же, я еще не до конца восстановилпсь от болезни. В среду все батарейки будут заряжены на длинную дистанцию.

Кубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - ПавелкоКубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - Павелко
"Динамо" не змогло обіграти колишню команду Ракицького на зборі у Туреччині"Динамо" не змогло обіграти колишню команду Ракицького на зборі у Туреччині
Легендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги УкраїніЛегендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги Україні
Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023
Українки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьбиУкраїнки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьби
Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин КінгШвейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин Кінг
"Динамо" не змогло обіграти "Ворсклу" в УПЛ"Динамо" не змогло обіграти "Ворсклу" в УПЛ
Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафонуУкраїнська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону
"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА
Джокович став семиразовим чемпіоном ВімблдонуДжокович став семиразовим чемпіоном Вімблдону