Ярмоленко выводит «Динамо» в 1/8 финала Кубка Украины (ВИДЕО)

Андрей забил 2 мяча из трех своей команды.

В отличие от предыдущего мачта с «Карпатами», бело-синие забивали много. Они владели инициативой, и логично открыли счет - на 25-й минуте Гусев реализовал пенальти, назначенный за игру рукой в штрафной.

Остальные 4 мяча залетали в ворота уже после перерыва. В самом начале тайма «Металлург» усилиями Морозюка сравнял счет.

Но затем с разницей в 6 минут получил 2 гола от Ярмоленко. Один из них удалось отквитать, но не больше. В конце матча хозяева были ближе к тому, чтобы увеличить разрыв, чем гости к тому, чтобы перевести игру в дополнительное время. В итоге, «Динамо» вышло в 1/8 финала.

«Динамо» - «Металлург» Д 3:2

«Динамо»: Коваль, Силва, Велозу, Драгович, Лэнс, Идейе, Сидорчук, Гусев (Ярмоленко 46), Макаренко, Хачериди (Вида 54), Беланда (Аруна 74)

«Металлург»: Бандура, Морозюк, О'Ди, Барановский, Зотов, Прийма (Полюляк 90), Мамутов, Дегтярев (Трояновський 46), Болбат, Мораэс (Алешандре46), Даниэль

Гол: Гусев 25 (п), Морозюк 48, Ярмоленко 57 и 63, Болбат 65

Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
"Послали один одного": Ярмоленко розповів про останню розмову з Тимощуком"Послали один одного": Ярмоленко розповів про останню розмову з Тимощуком
Ярмоленко офіційно залишив "Аль-Айн"Ярмоленко офіційно залишив "Аль-Айн"
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
Ярмоленко відзначився черговою результативною дією в ОАЕЯрмоленко відзначився черговою результативною дією в ОАЕ
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду