РЕГБИ

БУХАРЕСТ. Кубок наций. 4 команды.

Румыния - Россия - 30:20, Италия А - Ягуары (Аргентина) - 26:6, Румыния - Ягуары - 30:8
Фото Регби. Обзор матчей Кубка наций, Международного турнира в Тбилиси, ЧМ среди юниоров (U-20)
frr.ro

Италия А - Россия - 27:19, Ягуары - Россия - 30:17, Румыния - Италия А - 26:13.

Итоговые места. 1. Румыния - 12 очков (разница игровых очков 86-41). 2. Италия А - 8 (66-51). 3. Ягуары - 4 (44-73). 4. Россия - 0(56-87).

Сборная Румынии во второй раз подряд завоевала Кубок наций.

ТБИЛИСИ. Международный турнир Кубок Тбилиси. 4 команды.

Президенты ХV (ЮАР) - Уругвай - 37:9, Ирландия (молодежная сборная) - Грузия - 20:15, Грузия - Уругвай - 27:3, Президенты ХV - Ирландия (молодежная сборная) - 19:8, Ирландия (молодежная сборная) - Уругвай - 42:33, Президенты XV - Грузия - 21:16.

Итоговые места. 1. Президенты XV - 13 очков (разница игровых очков 77-33). 2. Ирландия (молодежная сборная) - 9 (70-67). 3. Грузия - 6 (58-44). 4. Уругвай - 1 (45-106).

НАНТ (Франция). Чемпионат мира среди юниоров (U-20). 12 команд. Второй раунд. Плей-офф.

1/2 финала. За 9-12-е места. Самоа - Фиджи - 19:18 (9:7), Шотландия - США - 39:3 (13:-). За 5-8-е места. Аргентина - Австралия - 22:15 (10:7), Франция - Ирландия - 9:8 (6:5).

За 1-4-е места. Уэльс - ЮАР - 18:17 (6:7), Англия - Новая Зеландия - 33:21 (20:8).

Финалы - 23 июня.

За 11-е место. Фиджи - США.

За 9-е место. Самоа - Шотландия.

За 7-е место. Австралия - Ирландия.

За 5-е место. Аргентина - Франция.

За 3-е место. ЮАР - Новая Зеландия.

За 1-е место. Уэльс - Англия. (Владимир КАЗИМИРОВ)

Спорт-Экспресс в Украине

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання