Ольга Харлан признана сильнейшей саблисткой Украины

В Олимпийской учебно-тренировочной базе «Конча-Заспа» состоялся турнир сильнейших по фехтованию на саблях среди женщин.

Об этом сообщает пресс-служба Министерства молодежи и спорта Украины.

Так, отмечается, что по итогам двух соревновательных дней победу одержала бронзовый призер Олимпийских игр в Лондоне Ольга Харлан.

Вторую позицию заняла Елена Кравацкая, а третью - чемпионка мира-2013 среди юниоров Алина Комащук.

Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Міжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з ХарланМіжнародна федерація фехтування скасувала рукостискання спортсменів після ситуації з Харлан
"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан"Укрпошта" має намір випустити марку з українською фехтувальницею Харлан
"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС"Дуже важливий жест": "Шахтар" та "Динамо" підтримали Харлан після дискваліфікації на ЧС
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Україна подасть апеляцію на дискваліфікацію ХарланУкраїна подасть апеляцію на дискваліфікацію Харлан
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
"Справедливого світу немає": титулована фехтувальниця Харлан відреагувала на рішення FIE повернути росіян та білорусів"Справедливого світу немає": титулована фехтувальниця Харлан відреагувала на рішення FIE повернути росіян та білорусів
Українська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 рокуУкраїнська фехтувальниця Харлан виграла першу медаль Кубка світу з 2019 року
Росіян можуть допустити до змагань у фехтуванні – ХарланРосіян можуть допустити до змагань у фехтуванні – Харлан