"Ильичевец" не удержал победу в матче с "Динамо"

Мариупольский "Ильичевец" провел контрольный поединок, встретившись во вторник с тбилисским "Динамо". Как сообщает официальный сайт "Ильичевца", подопечные Николая Павлова, пропустив первыми, сумели переломить ход поединка. Однако на последней минуте упустили победу - пенальти реализовал Меребашвили.

Следующий контрольный матч "Ильичевец" сыграет 2 февраля против польской "Ягеллонии".

Контрольный матч

"Ильичевец" (Мариуполь) - "Динамо" (Тбилиси) - 2:2 (0:1)
Голы: Меребашвили, 32 (0:1), Будковский, 55 (1:1), Полянский, 57 (2:1), Меребашвили, 90-пен. (2:2).

"Ильичевец" (1-й тайм): Худжамов, Сухоцкий, Чижов, Яворский, Кисиль, Довгий, Виценец, Таргамадзе, Мандзюк, Ярошенко, Фомин.
"Ильичевец" (2-й тайм): Хоменко, Шевчук, Ордец, Полянский, Бутко, Емельянов, Пуканыч, Окриашвили, Федотов, Кравченко, Будковский.

"Динамо": Лория, Нихраун, Рехвиашвили, Кварацхелия (Квеквескири, 46), Сетуридзе (Менди, 75), Хмаладзе (Шашиашвили, 46), Дзария (Татанашвили, 73), Меребашвили, Альваро, Хочолава (Кото, 46), Двали (Шиндагоридзе, 69).

Предупреждения: Чижов, 10, Емельянов, 76, Кравченко, 81, Федотов, 85.

Збірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛЗбірна України перед матчем з Англією обіграла дублюючий склад команди АПЛ
Без уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з АнглієюБез уболівальників та ЗМІ: збірна України зіграє з клубом АПЛ перед матчем з Англією
Стали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з АнглієюСтали відомі нові подробиці травми Ярмоленка перед матчем з Англією
Головний тренер збірної України з хокею зробив вкидання шайби перед матчем НХЛГоловний тренер збірної України з хокею зробив вкидання шайби перед матчем НХЛ
Футболісти збірної Ірану не стали співати гімн перед матчем з Англією на ЧС-2022Футболісти збірної Ірану не стали співати гімн перед матчем з Англією на ЧС-2022
Катар звинуватили у підкупі суперника перед матчем-відкриттям ЧС-2022Катар звинуватили у підкупі суперника перед матчем-відкриттям ЧС-2022
"Шахтар" втратив лідера перед вирішальним матчем у Лізі чемпіонів"Шахтар" втратив лідера перед вирішальним матчем у Лізі чемпіонів
Усик відвідав розташування збірної України перед матчем із ШотландієюУсик відвідав розташування збірної України перед матчем із Шотландією
Петраков дав останній коментар перед матчем Ліги націй Вірменія – УкраїнаПетраков дав останній коментар перед матчем Ліги націй Вірменія – Україна
Шевченко принял участие в большом благотворительном матче для Украины в АнглииШевченко принял участие в большом благотворительном матче для Украины в Англии