Ковалец "отцепил" от Кубка Содружества Браткова и Денчука

Главный тренер молодежной сборной Сергей Ковалец обнародовал фамилии футболистов, которые в составе команды отправятся на Кубок Содружества, 18 января стартующий в Санкт-Петербурге.

Ковалец окончательно выбрал

Для подготовки к турниру тренерский штаб сборной вызвал 24 футболиста. Однако, по итогам сбора, было решено оставить двух игроков вне заявки - защитника киевского "Динамо" Антон Братков и голкипера харьковского «Металлиста» Артур Денчук.

Все остальные футболисты, которые фигурируют в заявке на Кубок Содружества, готовы к турниру, травмированных в команде Сергея Ковальца нет. Вылет украинской делегации в Санкт-Петербург запланирован на утро 17-го января.

Напомним, что сборная Украины попала в группу "С", где ее соперниками будут команды Туркменистана, Молдовы и Литвы. Матчем против литовских сверстников, который состоится 19 января, наша команда и начнет выступления на турнире. 20 января украинцы сыграют с командой Молдовы, 22-го - со сборной Туркменистана.

Terrikon со ссылкой на ФФУ

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання