Защитник донецкого "Шахтёра" Ярослав Ракицкий прокомментировал разгромную победу над киевским "Динамо" со счётом 4:1 в матче 1/16 финала Кубка Украины.

"Главное, что сделали новый подарок президенту на день рождения.

Сегодня усталость чувствовалась после Лиги чемпионов, поэтому скорости, может быть, были не те.

У нас было много моментов.

Счёт соответствует тому, что было на поле, но ведь мы могли забить ещё.

Будем готовиться к "Днепру" и "Ювентусу".

Динамомания

Фото Ярослав РАКИЦКИЙ: "Могли забить еще больше". "Шахтер" - "Динамо" - 4:1. Кубок Украины. 1/16 финала
Ярослав Ракицкий, shakhtar.com

Кубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - ПавелкоКубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - Павелко
Легендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги УкраїніЛегендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги Україні
Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023
Українки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьбиУкраїнки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьби
Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин КінгШвейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин Кінг
"Шахтар" отримав суперника в 1/16 фіналу Ліги Європи"Шахтар" отримав суперника в 1/16 фіналу Ліги Європи
"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА
Матч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІМатч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІ
"Нехай Ярослав спочиває з миром": український футболіст поклав життя, захищаючи свою Батьківщину"Нехай Ярослав спочиває з миром": український футболіст поклав життя, захищаючи свою Батьківщину
Лидер сборной Украины может перейти в "Ювентус" – СМИЛидер сборной Украины может перейти в "Ювентус" – СМИ