Состоялась жеребьёвка финальной стадии Кубка УЕФА по футзалу

В Барселоне, на знаменитой арене "Камп Ноу" состоялась жеребьевка финальной стадии Кубка УЕФА по футзалу. Хозяйка финальной стадии "Барселона" в 1/2 финала сразится с лиссабонским "Спортингом", другую путевку в решающий матч разыграют московское "Динамо" и итальянская "Марка".

Відбулося жеребкування фінальної стадії Кубка УЄФА з футзалу

Жребий был брошен в перерыве ответного поединка 1/4 финала Лиги чемпионов между "Барселоной" и "Миланом". Процедуру проводили Давид Вилья и председатель Комитета УЕФА по футзалу и пляжному футболу Борислав Михайлов

27 апреля: полуфиналы Кубка УЕФА

"Марка" (Италия) - "Динамо" Москва (Россия)

"Барселона" (Испания) - "Спортинг" Лиссабон (Португалия)

Поединок за третье место, как и финал, состоятся 29 апреля.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна вперше в історії вийшла до фіналу жіночого чемпіонату Європи з футзалуУкраїна вперше в історії вийшла до фіналу жіночого чемпіонату Європи з футзалу