Провалом завершилась индивидуальная гонка украинок на этапе Кубка мира в Нове-Место

Неудачно завершилась индивидуальная гонка для украинок на пятом этапе Кубка мира по биатлону, который стартовал в Нове-Место в Чехии. В двадцатку сильнейших попала только Наталья Бурдыга, а Елена Пидгрушная и Вита Семеренко закончили гонку в первой тридцатке. Валя Семеренко вообще оказалось на 51-й позиции, что является одним из худших её результатов за последние несколько лет.

Неудачно завершилась индивидуальная гонка для украинок на пятом этапе Кубка мира по биатлону, который стартовал в Нове-Место

Неудача в гонке сказалась на позициях сборной в Кубке наций: Украину опустилась на седьмую позицию, пропустив вперёд Швецию.

51. Валя Семеренко (1+2+1+3) +6:38.7

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання