Украинки провалили эстафетную гонку на этапе Кубка мира в Оберхофе

Женская сборная Украины по биатлону провально провела стартовую гонку этапа в Оберхофе, Германия. Украинки продемонстрировали один из худших результатов на огневых рубежах эстафеты среди всех участниц и финишировали на восьмом месте.

Женская сборная Украины по биатлону провально провела стартовую гонку этапа в Оберхофе, Германия

Украинская команда, напомним, выступала в следующем составе: Елена Пидгрушная, Юлия Джима и сёстры Виктория и Валентина Семеренко.

Победителем стала сборная России. Случилось это во многом благодаря лидеру сборной Германии, возглавлявшей гонку до последнего огневого рубежа, Магдалене Нойнер. Из восьми выстрелов на заключительной стойке Магдалена умудрилась только однажды попасть в цель. Четыре штрафных круга – и такое же место Германии в итоговом протоколе.

10. Италия (0+15) +4:28.6

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Переговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудетьсяПереговори провалилися: бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу не відбудеться
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей