Уимблдон (WTA). В. Уильямс легко справляется с соперницей - Теннис

Стартовали матчи первого раунда в женском одиночном разряде на одном из самых престижных теннисных турниров мира.

Уимблдон (WTA). В. Уильямс легко справляется с соперницей Стартовали матчи первого раунда в женском одиночном разряде на одном из самых престижных тенни...

Анастасия Пивоварова (Россия) - Анна Татишвили (Грузия) - 6:3, 2:6, 3:6

Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в МонакоУкраїнські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Легкоатлети Ковальчук та Дем'янюк отримали державні нагороди за службу у лавах ЗСУЛегкоатлети Ковальчук та Дем'янюк отримали державні нагороди за службу у лавах ЗСУ
Під Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетикиПід Бахмутом загинув чемпіон України з легкої атлетики
Українська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
"Динамо" легко впоралося з аутсайдером УПЛ у Львові"Динамо" легко впоралося з аутсайдером УПЛ у Львові
Міжнародна легкоатлетична федерація продовжила відсторонення Росії та БілорусіМіжнародна легкоатлетична федерація продовжила відсторонення Росії та Білорусі
Європейська легкоатлетична асоціація не планує повертати росіян та білорусів на турніриЄвропейська легкоатлетична асоціація не планує повертати росіян та білорусів на турніри