Тим Томас - MVP плей-офф Кубка Стэнли. Крейчи лучший бомбардир, а Седин - ассистент

Вратарь новоиспечённого обладателя Кубка Стэнли - "Бостон Брюинз" - Тим Томас получил Конн Смайт Трофи - приз самому ценному игроку плей-офф. 37-летний вратарь установил рекорд НХЛ по количеству сейвов в течение одного плей-офф (798), успев дважды по ходу финальной серии провести "сухой" матч.

Тим Томас - MVP плей-офф Кубка Стэнли

В плей-офф Томас отразил 94% бросков по своим воротам. Кроме того, Тим пропускал 1,9 шайб в среднем за матч.

Лучшим бомбардиром плей-офф стал форвард "Бостона" Дэвид Крейчи, на счету которого 12 шайб. В соревновании ассистентов не было равных лидеру "Ванкувера" Хенрику Седину - 19 результативных передач. По системе "гол + пас" таблица лучших игроков выглядит следующим образом:

1. Дэвид Крейчи ("Бостон") - 23

2. Хенрик Седин ("Ванкувер") - 22

3. Марти Сан Луи ("Тампа-Бэй") - 20

4. Даниэль Седин ("Ванкувер") - 20

5. Патрис Бержерон ("Бостон") - 20

Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Найкращий бомбардир УПЛ продовжив контракт із "Дніпром-1"Найкращий бомбардир УПЛ продовжив контракт із "Дніпром-1"
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Мессі побив бомбардирський рекорд Роналду у європейських топ-чемпіонатахМессі побив бомбардирський рекорд Роналду у європейських топ-чемпіонатах
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
Найкращий бомбардир УПЛ знову зацікавив турецький клуб – ЗМІНайкращий бомбардир УПЛ знову зацікавив турецький клуб – ЗМІ
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду