Шафаржова: "Возняцки играла великолепно" - Теннис

Шафаржова: "Возняцки играла великолепно" Чешская теннисистка прокомментировала свое поражение в решающем матче на турнире в Дании.
Люси Шафаржова, АР

Напомним, что в финале турнира в Копенгагене e-Boks Sony Ericsson Open четвертая сеяная чешка Люси Шафаржова не смогла составить достойной конкуренции первой ракетке мира датчанке Каролин Возняцки, уступив ей в двух сетах со счетом 1:6, 4:6.

"Я расстроена, но в целом я осталась довольна своим выступлением в Копенгагене, поэтому в следующем году постараюсь вновь приехать сюда. Хотела бы поздравить Возняцки с заслуженной победой, так как она играла просто великолепно. Думаю, что Каролин рада этой победе вдвойне, потому что она выступала при родных болельщиках, а мне пока остается только мечтать о подобном", - заявила Шафаржова.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Українка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетикиУкраїнка Конотоп виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу