Пулевая стрельба. Украинка — лучшая на этапе Кубка мира

Олимпийская чемпионка Афин-2004 в стрельбе из пневматического пистолета Елена Костевич на Кубке мира в американском Форт-Беннинге поднялась на высшую ступень пьедестала почета в своем любимом упражнении.

Пулевая стрельба. Украинка — лучшая на этапе Кубка мира Олимпийская чемпионка Афин-2004 в стрельбе из пневматического пистолета Елена Костевич на Кубке ...
issf-sports.org

Показав в квалификации с индийской спортсменкой Анну Радж Сингх одинаковый результат, наш стрелок с первых финальных выстрелов оторвалась от ближайшей преследовательницы.

В заключительной серии Костевич показала второй результат, уступив четыре сотых только россиянке Кире Климовой. Но по сумме предварительного раунда и финала Елена оказалась бесспорным лидером. Отметим, что для украинки - это уже четвертый подиум в сезоне. На Кубке мира в Сиднее она тоже завоевала золото, но в стрельбе из малокалиберного пистолета. Тогда в упражнении, принесшем ей титул олимпийской чемпионки, Костевич финишировала третьей. Спустя две недели в корейском Чангвоне она уже была второй в стрельбе с десяти метров.

Благодаря этим успехам наша спортсменка значится на третьей позиции мирового топ-листа в обоих видах.

Кубок мира. 3-й этап (Форт-Беннинг, США)

Мужчины. Пневматическая винтовка, 10 м

1. Пясецки (Франция) - 700,8 (597 + 103,8)
2. Камприани (Италия) - 700,8 (599 + 101,8)
3. Чжу Цинань (Китай) - 700,4 (597 + 103,4)...
34. АЙВАЗЯН (Украина) - 592...
49. СУХОРУКОВ (Украина) - 591

Женщины. Пневматический пистолет, 10 м

1. КОСТЕВИЧ (Украина) - 489,4 (389 + 100,4)
2. Сингх (Индия) - 486,6 (389 + 97,6)
3. Гобервиль (Франция) - 486,3 (388 + 98,3)...
25. КРЯЧКО (Украина) - 380

Литовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиціЛитовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиці

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання