Гандбол. Состоялась жеребьевка полуфиналов Кубка Украины

В среду в помещении Федерации гандбола Украины была проведена жеребьевка 1/2 финала Кубка страны среди мужских команд.

Гандбол. Состоялась жеребьевка полуфиналов Кубка Украины В среду в помещении Федерации гандбола Украины была проведена жеребьевка 1/2 финала Кубка стран...
siol.net

Слепой жребий назвал следующие пары соперников:

Динамо (Полтава) - Мотор-ЗНТУ-ЗАС (Запорожье)

Будивельник (Бровары) - ЗТР (Запорожье)

Поединки Финала четырех, согласно решению большинства членов Комитета по организации и проведению соревнований, пройдут в Запорожье 16-17 апреля (напомним, о готовности принять турнир заявляла также Полтава). В первый день состоятся полуфиналы, во второй - матч за 3-е место и финал.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Запорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболуЗапорізький "Мотор" 11-й раз поспіль став чемпіоном України з гандболу
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Україна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболуУкраїна вперше з 2009 року пробилася на жіночий чемпіонат світу з гандболу
Міжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змаганьМіжнародна федерація гандболу збереже відсторонення росіян від змагань
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу