Надаль: "Я играл намного лучше в конце матча, чем в начале" - Теннис

Первый номер мирового рейтинга подытожил свой поединок четвертого раунда в Индиан-Уэллсе.

Рафаэль Надаль, АР

Напомним, что в борьбе за выход в четвертьфинал испанец Рафаэль Надаль не без труда переиграл индуса Сомдева Деввармана в двух сетах – 7:5, 6:4. Следующим соперником первой ракетки нынешних соревнований будет хорват Иво Карлович.

"Я бы не сказал, что мой соперник играл слишком хорошо, просто я провалил начало матча. К счастью мне удалось улучшить свою игру, но в целом я провел отвратительный первый сет, потому что мне не удавалось играть агрессивно своим любимым ударом справа. Во втором сете мне удалось значительно прибавить и это не может не радовать. Я играл намного лучше в конце матча, чем в начале", - сказал Рафаэль Надаль.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024
Лідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та ІталієюЛідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та Італією
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Україна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванніУкраїна виграла бронзу на ЧС-2023 з водних видів спорту в артистичному плаванні
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Україна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦПУкраїна виграла чемпіонат Європи серед футболістів із ДЦП
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції