Чемпион мира по версии WBC в первом среднем весе Сергей Дзинзирук и лучший боксёр 2010 года, чемпион в первом среднем весе по версии WBC Серхио Мартинес заработали за поединок друг с другом, который состоялся 14 марта в США, рекордный для себя гонорар каждый, пишет prosport.tsn.ua

Согласно опубликованным боксёрской комиссией штата Коннектикут документами, гонорар украинца составил 850 тысяч долларов, а Мартинеса - 1,2 миллиона долларов.

Напомним, для Дзинзирука бой с Мартинесом завершился тяжёлым избиением и первым поражением в карьере. Аргентинец пять раз за бой отправлял украинца в нокдаун. После последнего из них, в восьмом раунде, судья остановил поединок.

Однако, украинец, несмотря на поражение, сохранил свой чемпионский пояс. Бой проходил в рамках среднего веса и на кону стоял титул, принадлежащий Мартинесу.

"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ"Динамо" програло другий поспіль матч в УПЛ
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Казахстанський клуб підписав другого ексфутболіста "Динамо" та збірної УкраїниКазахстанський клуб підписав другого ексфутболіста "Динамо" та збірної України
Іспанія стала другим фіналістом Ліги наційІспанія стала другим фіналістом Ліги націй
Польська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан ГарросПольська тенісистка другий рік поспіль виграла Ролан Гаррос
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Легендарна тенісистка вдруге перемогла ракЛегендарна тенісистка вдруге перемогла рак
Зінченка вдруге поспіль визнано найкращим футболістом місяця в "Арсеналі"Зінченка вдруге поспіль визнано найкращим футболістом місяця в "Арсеналі"
Українець Котовський виграв золото на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатикиУкраїнець Котовський виграв золото на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики
Циганков віддав гольовий пас у другому поспіль матчі чемпіонату ІспаніїЦиганков віддав гольовий пас у другому поспіль матчі чемпіонату Іспанії