Одесская "Джинестра" - обладатель Кубка Украины по волейболу

Одесская "Джинестра" обыграла в решающем матче "Финала четырёх" южненский "Химик" и в пятый раз в своей истории стала обладателем Кубка Украины по волейболу. Лучшим игроком турнира признана капитан "Джинестры" Татьяна Козлова.

Финал Кубка Украины

"Джинестра" - "Химик" 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)

Матч за 3 место:

"Континиум-Волынь-Университет-ОДЮСШ" (Луцк) - "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" (Тернополь) 0:3 (14:25; 20:25; 22:25)

Елена Соколовская, главный тренер "Джинестра": "Сегодня победила именно команда. Наша команда. Та, которая больше этого желала и в психологическом плане оказалась на высоте положения..."

Лучшие игроки турнира:

MVP - Тетьяна Козлова ("Джинестра")

Лучший нападающий - Анна Довгополюк ("Континиум-Волынь-Университет-ОДЮСШ")

Лучший связующий - Анастасия Смирнова ("Джинестра")

Лучший блокирующий - Елена Туркула ("Галычанка-Динамо-ТНЭУ")

Либеро - Светлана Оболонская ("Химик")

Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Жіноча збірна України з волейболу виграла Золоту ЄвролігуЖіноча збірна України з волейболу виграла Золоту Євролігу
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
До складу збірної України з волейболу включили гравця, який виступав у РФДо складу збірної України з волейболу включили гравця, який виступав у РФ
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
ЗСУ на фронті ліквідували російського тренера з волейболуЗСУ на фронті ліквідували російського тренера з волейболу