У белорусской легкоатлетки забрали золото юниорского ЧМ-2010

Екатерина Артюх из Беларуси дисквалифицирована на два года за применение запрещенных препаратов и лишена золотой медали юниорского первенства мира-2010.

bfla.eu

24 июля 19-летняя спортсменка завоевала золотую медаль в беге на 400 метров с барьерами (56,16 секунды). Однако допинг-проба, взятая после соревнований, дала положительный результат.

Таким образом, награда автоматически переходит к россиянке Вере Рудаковой, занявшей в канадском Монктоне второе место.

Срок дисквалификации Артюх - с 24 июля 2010 года до 12 августа 2012 года.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Українські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в МонакоУкраїнські легкоатлетки вибороли дві медалі на етапі Діамантової ліги в Монако
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Україна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з каратеУкраїна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з карате