Сергей Седнев - победитель индивидуальной гонки этапа Кубка мира в Антхольце

Сергей Седнев стал первым украинцем, который сумел в этом сезоне завоевать медаль, при этом сразу золотую

Биатлонист Сергей Седнев стал первым украинцем, который сумел в этом сезоне завоевать медаль, при этом сразу золотую. В индивидуальной гонке этапа кубка мира в Антхольце Сергей не допустил ни одного промаха и на целых 44 секунды опередил своего ближайшего преследователя.

74. Александр Беланенко (1+3+1+1) +8:24.4

Благодаря этому успеху Сергей поднялся в зачете Кубка мира на 25 место (170 очков), обогнав Андрея Дериземлю, который на 29 (161 очко). В зачете Кубка наций Украина (3,429 очков) обогнала США (3,321) и поднялась на 8 место.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання