Украина взяла золото на Чемпионате Европы

Украинская сборная стартовала с золота на Чемпионате Европы по прыжкам в воду в итальянском Турине. На метровом трамплине с суммой 420,90 баллов первенствовал бронзовый призер Олимпиады в Пекине Илья Кваша. Украинец стал всего вторым спортсменов истории прыжков в воду, которому удалось два раза подряд выиграть континентальное первенство в этом виде программы.

В 2004-м и 2006-м годах победу праздновал Йонн Пухакка, который приехал в Турин уже в составе тренерской делегации Финляндии, пишет uaSport.net.

Серьезную заявку на защиту чемпионского титула Кваша сделал еще в предварительных соревнованиях (397.50), почти на десять баллов опередив итальянца Кристофера Саккина и на двадцать - еще одного хозяина соревнований Николу Маркони. В финальном раунде украинец исправил свою ошибку на втором прыжке и существенно улучшил свою сумму.

Всего два балла уступил Кваше неудачно начавший финал Кристофер Саккин. Для второго итальянского прыгуна решающий прыжок склался еще хуже. И на третью ступеньку пьедестала в итоге поднялся представитель Германии Павло Роземберг, который лишь благодаря провальному последнему прыжку белоруса Тимофея Гордейчика попал в финал.

Прыжки в воду. Мужчины. Чемпионат Европы. Индивидуальные прыжки

Трамплин. Высота один метр

1. Илья Кваша (Украина) - 420,9 балла.

2. Кристофер Саччин (Италия) - 418,55 балла.

3. Павло Роземберг (Германия) - 405,2 балла.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Україна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з каратеУкраїна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з карате
"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання