Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю

Управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради 3 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Механізований будівельний центр» послуги з утримання доріг, об’єктів благоустрою і зелених насаджень на 143,08 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На поточний рік замовили зимове і літнє утримання, прибирання сміття, косіння трави, обслуговування біо-туалетів, очищення мереж зливової каналізації тощо.

За підсумковою відомістю ресурсів, звичайна сіль коштує 1 600 грн./т, а сіль із протизлежувальною добавкою – 1 900 грн./т (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки). Це на чверть дорожче від минулорічних цін від цієї ж фірми, які становили відповідно 1 270 грн./т і 1 550 грн./т.

У лютому-березні комунальники Кременчука на Полтавщині замовили сіль вищого ґатунку помелу 3 із протизлежувальною добавкою до 150 г/т без пакування по 952 грн./т із ПДВ. Її поставлятимуть залізницею на умовах DDP і DAP, тобто коштом продавця. Без урахування 20% податку це дорівнює 793 грн./т, що вдвічі дешевше від нинішніх торгів.

Натомість ціна природного рядового піску в 150 грн./куб. м на третину вища від торішньої ціни у 112 грн./куб. м, але відповідає ринковому рівню.

Забезпечення виконання договору становить 1,00 млн грн., але не більше 5%.

Ціна угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 143,82 млн грн.

«Механізований будівельний центр» зареєстровано у Харкові на Олександра Яковенка, директором є Микола Мирошниченко. Усього з лютого 2015 року фірма виграла торгів на 120,73 млн грн.

Яковенко також володіє харківським ТОВ «Променергобуд Україна», яким керує Олександр Кураксін. Воно вказувало на тендерах номер телефону (057) 731-20-76, яким користувалося ПП «Харківспецбудмеханізація-7» Інни Морозової.

Фірмою «Харківспецбудмеханізація-7» раніше керував Олександр Дуравкін – засновник харківського ТОВ «Будгарант-7», яке неодноразово програвало нинішньому єдиному конкуренту – ПАТ «Управління механізації будівництва №23» Олексiя Абросiмова, Юрія та Олени Шляхти з Полтавщини.

Цього разу «УМБ №23» пропонувало на 0,07% нижчу ціну. Однак його відхилили через не подані документи переможця та довідку про відсутність податкової заборгованості.

Юрій Шляхта – екс-депутат Харківської облради («Батьківщина»). У 2015 році він ішов у Харківську міськраду від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украинский стартап Meredot привлек 50 000 евро от Еврокомиссии
Исполнительная служба начала взыскание 810 млн гривен с "Укртелекома"Исполнительная служба начала взыскание 810 млн гривен с "Укртелекома"
Руководителя службы котельных "Киевгаза" задержали при получении 50 тыс. гривен взяткиРуководителя службы котельных "Киевгаза" задержали при получении 50 тыс. гривен взятки
Импорт дизтоплива из РоSSии сократился на треть после введения пошлинИмпорт дизтоплива из РоSSии сократился на треть после введения пошлин
Баржа с херсонскими арбузами отправится в Киев 16 августаБаржа с херсонскими арбузами отправится в Киев 16 августа
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
«Укравтодор» найняв поляків контролювати ремонт прикордонних доріг за 1% від ціни ремонту (прайс)
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
Хазяїн «Буковеля» «виграв» 400 мільйонів за напівтаємне утримання доріг Франківщини
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Последние новости

Подгружаем последние новости