Підприємець, тричі оштрафований АМКУ за змови, візьме у водоканалу на Харківщині півмільйона за пальне

Великобурлуцьке комунальне водопровідно-каналізаційне підприємство «Водоканал» 3 березня за результатами переговорної процедури уклало договір з підприємцем В’ячеславом Фуніковим щодо придбання пального на 480 тис. грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Неконкурентний формат закупівлі замовник пояснив двічі відміненими торгами, які не відбулись через участь у них менше ніж двох учасників. Підприємець Фуніков не приходив на згадані тендери, натомість заявки подавало ТОВ «Лівайн Торг». Першого разу цінова пропозиція підприємства відповідала очікуваній вартості закупівлі і становила 480 тис. грн, вдруге фірма оцінила лот у 470 тис. грн.

За результатами переговорної процедури «Водоканал» погодився на придбання пального від В’ячеслава Фунікова на загальну суму 479 999,10 грн. Формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі склала 0,0002%.

Відмітимо, що за третім підходом закупівлі пального замовник без зміни загальної вартості лоту зменшив обсяги замовлення – на 600 л бензину А-92 та на 1130 л скрапленого газу.

Так, замовлено 3000 л бензину А-92 за ціною 28,5 грн/л (тут і далі з ПДВ), 12000 л дизельного палива по 27,19 грн/л, а також 5279 л скрапленого газу по 12,9 грн за літр. Ціни відповідають середнім по Харківській області.

Договір діятиме до кінця 2018 року. Умови постачання пального, визначені контрактом, – самовивіз замовником з автозаправочної станції у смт. Великий Бурлук.

Восени 2017 року Адміністративна колегія Харківського ОТВ АМКУ оштрафувала В’ячеслава Фунікова за антиконкурентні узгодженні дії на ринку роздрібного продажу скрапленого газу у межах Харківщини, а саме за одночасне з деякими конкурентами підняття ціни на газ.

У ході дослідження ринку антимонопольники встановили, що В’ячеслав Фуніков реалізує моторне пальне через дві АЗС в області – одна розташована у м. Круп’янськ, інша у смт. Великий Бурлук. Останню Фуніков ділить із подружжям Людмилою та Юрієм Малюкіним, колишнім головою Великобурлуцького районного суду Харківської області, який пішов у відставку наприкінці 2016 року.

Також, 25 березня 2015 року місцеве відділення АМКУ двома рішеннями (№ 67-р/к та № 68-р/к) визнало Фунікова винним у спотворенні торгів щодо поставки пального. У першому випадку йшлось про змову з ТОВ «НК Галон Плюс», у другому – з ТОВ «Мітрейд». Окрім штрафів, спіймані на змові суб’єкти господарювання отримали заборону на участь у державних закупівлях протягом трьох років.

Втім, усі троє оштрафованих продовжили отримувати держпідряди. «НК Галон Плюс» у листопаді-грудні 2017 року підписало два договори на поставку пального виконкому Мереф’янської міської ради, «Мітрейд» протягом 2015-2017 років отримало замовлень на понад 2 млн грн, зокрема, взяло участь і виграло у відкритих торгах від згаданої Мереф’янської міськради на закупівлю пального початковою вартістю 897 млн грн. Прокуратура Харківської області наразі безуспішно оскаржує у суді результати даних торгів.

З початку 2017 року підприємець В’ячеслав Фуніков отримав держзамовлень на 1,56 млн грн.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
КБ им.Морозова назвало условия для выполнения сорванного контракта на 45 БТРКБ им.Морозова назвало условия для выполнения сорванного контракта на 45 БТР
Группа ДТЭК разместила зеленые еврооблигацииГруппа ДТЭК разместила зеленые еврооблигации
НБУ объявил результаты стресс-тестирования банковНБУ объявил результаты стресс-тестирования банков
Иран на треть увеличил разведанные запасы нефтиИран на треть увеличил разведанные запасы нефти
Урожай зерновых в этом году составит 74 млн тонн, - МиловановУрожай зерновых в этом году составит 74 млн тонн, - Милованов
Блок рекламы


Похожие новости

АМКУ обнаружил признаки монополии на рынке курятины у МХПАМКУ обнаружил признаки монополии на рынке курятины у МХП
"Корум Украина" оспорит в суде решение АМКУ о штрафе в 53 млн грн за торги "Львовугля""Корум Украина" оспорит в суде решение АМКУ о штрафе в 53 млн грн за торги "Львовугля"
АМКУ оштрафовал производителей и дистрибьюторов сигарет на 6,5 млрд грн за антиконкурентные действияАМКУ оштрафовал производителей и дистрибьюторов сигарет на 6,5 млрд грн за антиконкурентные действия
Group DF оспорит решение АМКУ о разделении компании OstchemGroup DF оспорит решение АМКУ о разделении компании Ostchem
АМКУ решил принудительно разделить OstchemАМКУ решил принудительно разделить Ostchem
АМКУ заблокировал все тендеры на закупку дизтоплива для "Укрзализныци", - КравцовАМКУ заблокировал все тендеры на закупку дизтоплива для "Укрзализныци", - Кравцов
ДТЭК не является монополистом на рынке, – председатель АМКУДТЭК не является монополистом на рынке, – председатель АМКУ
АМКУ начал расследование против компании миллиардера КосюкаАМКУ начал расследование против компании миллиардера Косюка
АМКУ признал сговор на тендере по реконструкции Шулявского моста в КиевеАМКУ признал сговор на тендере по реконструкции Шулявского моста в Киеве
В здании АМКУ задержали владельца дорожной фирмы "Полтавабудцентр"В здании АМКУ задержали владельца дорожной фирмы "Полтавабудцентр"
Последние новости

Подгружаем последние новости