Знам’янські освітяни замовили у «прокладки» вугілля від виробника, забаненого АМКУ

Відділ освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА (Кіровоградська область) 12 лютого за результатами відкритих торгів уклав договір з ТОВ «Вугільна компанія Оріон» про постачання вугілля на суму 4,3 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з договором, ТОВ «Вугільна компанія Оріон» зобов’язується протягом 2018 року поставити 920 тонн вугілля марок ДГ (13-100) та ГЖП 13-100 (по 460 тонн кожної) для опалення загальноосвітніх закладів Знам’янського району.

Вугілля обох марок замовлено по 4680 грн./т. Це дорожче від цін, за якими ці марки закуповують інші бюджетники.

До прикладу, днями Добровеличківська селищна рада (Кіровоградська обл.) замовила 55 тонн вугілля ДГ 13-100 за ціною 3100 грн/т, тобто на третину дешевше.

Також Часовоярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (Донецька обл.) у грудні замовила ТОВ «Євроальянс ЛТД» вугілля ГЖП (13-100) по 4290 грн/т.

Єдиним конкурентом переможця на торгах був Іван Щербак з міста Мала Виска Кіровоградської області, чия пропозиція була вищою на 7,4 тис. грн і дорівнювала очікуваній вартості закупівлі. Протягом усього аукціону Щербак не грав на пониження. Крім того, підприємець не завантажив на розгляд тендерного комітету жодного документа.

Зауважимо, Іван Щербак був учасником семи тендерів, і щоразу не подавав жодних документів, через що замовники відхиляли його пропозиції. В усіх семи закупівлях Щербак брав участь разом із ТОВ «Вугільна компанія Оріон», а в двох із них – вони були єдиними конкурентами.

У коментарі для «Наших грошей» Іван Щербак розповів, що участь лише в тих торгах, де є учасником «Оріон» – просто збіг, а з представниками цієї компанії він не знайомий. Документи ж ФОП не подає, оскільки не знає, як це зробити:

– По-перше, я тільки вчуся займатися цими тендерами, так що можу робити помилки. Не знаю як так співпадає, що я беру участь в торгах, де є “Оріон”, – на дане питання я вам нічим не зможу допомогти. Я хочу в подальшому нормально займатися тендерами і поки що, просто-напросто, вчуся, розумієте? Я самоучка. Мені ніхто нічого не розказує, ніхто нічого не підказує. Скажімо так, “методом народного втика”. Я, в основному, стараюсь спостерігати як воно там відбувається, щоб, якщо буде там який тендер проходити, щоб я уже знав, що там треба класти, які документи. Я все пізнаю сам, ніколи цим не займався і для мене це нове , – розповів Іван Щербак.

Одноосібним власником ТОВ «Вугільна компанія Оріон» зі статутним капіталом 300 тис. грн є Юрій Коваленко з Кропивницького. Він же є керівником та володіє часткою ТОВ «Вугільна компанія Центр» (5%). Решта, 95% «Вугільної компанії Центр» належить мешканці Макіївки Донецької області Ользі Майданік. Ця компанія відома постачанням коштовного вугілля освітянам Малої Виски в 2016 році та потрапила до рейтингу підприємств, які восени 2015 року постачали антрацит за найвищими цінами.

«Вугільна компанія Оріон» у тендерній документації вказала виробником вугілля ТОВ «Макреалгрупп» уродженки Макіївки Олени Курепіної, екс-помічниці на громадських засадах колишнього народного депутата Олександра Риженкова («Партія регіонів»). Керівником «Макреалгруппу» є син згаданого Юрія Коваленка Ярослав Коваленко.

«Макреалгрупп» з листопада 2015 року входить до так званого «чорного списку» Антимонопольного комітету України (з забороною на три роки брати участь в торгах) за антиконкурентні узгоджені дії на торгах 2012 року щодо закупівлі вугілля Відділом освіти Голопристанської РДА Херсонської області.

За даними «Прозорро», ТОВ «Вугільна компанія Оріон» на момент публікації матеріалу за результатами тендерів уклало договорів на постачання вугілля на загальну суму 12,16 млн грн.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Крупный роSSийский банк решил максимально сократить своё присутствие в УкраинеКрупный роSSийский банк решил максимально сократить своё присутствие в Украине
«Артемсіль» відмінила закупівлю вантажних вагонів Приходька, на 21% дорожчих від торгів залізниці«Артемсіль» відмінила закупівлю вантажних вагонів Приходька, на 21% дорожчих від торгів залізниці
Рейтинг IT-работодателей Украины за январь 2018: впервые есть участник с более, чем 5000 сотрудниковРейтинг IT-работодателей Украины за январь 2018: впервые есть участник с более, чем 5000 сотрудников
Бюро IAB запустилось в Украине, в него вошли Google, Admixer, OLX и другиеБюро IAB запустилось в Украине, в него вошли Google, Admixer, OLX и другие
Концерн "Калашников" потерял до 90% мирового рынка гражданского оружия из-за санкцийКонцерн "Калашников" потерял до 90% мирового рынка гражданского оружия из-за санкций
Блок рекламы


Похожие новости

Адмінколегія АМКУ довела, що порушила свої правила задля мільярда для тестя НасіроваАдмінколегія АМКУ довела, що порушила свої правила задля мільярда для тестя Насірова
Для львівської школи замовили дахову сонячну електростанцію за 1,2 мільйона
Апеляція затоптала рішення одеського АМКУ щодо бану одного з юроблич «Талану»
АМКУ підтвердив інформацію про розіграш тендеру від Запорізької ОДА на підтримку ГОшок
АМКУ повернув конкурентів на тендер на прибирання Рівного за 63 мільйони, викинутих замовником
Розпильникам не вдалось оскаржити тендер на півмільярда по порту Іллічівська, бо АМКУ їх забанив
АМКУ оштрафував змовників на 1,5 мільйона за розпил 5 мільйонів спортцентру інвалідів
«Укрспирт» скупився технологічним обладнанням у виробника з Вінниці на 50 мільйонів
Атомники замовили чехам обладнання на 1,6 мільйони євро
«Селидіввугілля» відкрило для себе стару фірму і одразу переплатило за російський сорбент 40%
Последние новости

Подгружаем последние новости