«Артемсіль» відмінила закупівлю вантажних вагонів Приходька, на 21% дорожчих від торгів залізниці

ДП «Артемсіль» 26 січня відмінило тендер щодо закупівлі вантажних напіввагонів на очікувану суму 75,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Планували купити 50 напіввагонів моделі 12-9763 або 12-9933-01 або 12-783 очікуваною ціною 1,50 млн грн./шт. На торги прийшло три учасника:

  • ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» із ціною 1,46 млн грн./шт.
  • ТОВ «Меркурiй Iнтер Сервiс» із ціною 1,46 млн грн./шт.
  • ТОВ «Торгово виробнича будівельна компанія Ріолта» з очікуваною ціною 1,50 млн грн./шт.

Раніше у січні філія «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» замовила Крюківському заводу напіввагонів моделі 12-783 вантажопідйомністю 70 т по 1,20 млн грн. Це на 25% дешевше від планової ціни «Артемсолі» та на 21% дешевше від нинішньої пропозиції Крюківського заводу.

Через десять днів після аукціону держпідприємство відмінило торги. У протоколі це рішенні обґрунтоване так: «згідно з п. 3. «Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися» розділу V. «Оцінка конкурсних пропозицій та визначення переможця» конкурсної документації, так як замовник може прийняти рішення про відміну торгів на будь-якому етапі їх проведення».

«Артемсіль» відмінила закупівлю вантажних вагонів Приходька, на 21% дорожчих від торгів залізниці

У вказаному пункті тендерної документації перелічені підстави для відміни торгів. Серед них – дві, яких немає у законі «Про публічні закупівлі»:

  • виявлення факту змови учасників
  • право замовника прийняти рішення про відміну торгів на будь-якому етапі їх проведення.

Саме на останню і послався замовник, який провів не відкриті торги, а так звану «допорогову» закупівлю.

Акціонерами Крюківського заводу є фірми «OW Capital Management GmbH» (Австрія), «AS Skinest Finants» та «Osauhing Delantina» (Естонія), «Transbuilding Service Limited» (Британія). Основним власником вважається його директор Володимир Приходько.

Столичні «Меркурiй Iнтер Сервiс» Олега Ніколенка та «Торгово виробнича будівельна компанія Ріолта» Ігоря Макайди і Вікторії Веретельник пропонували модель 12-9933-01.

За свіжими даними МЕРТ, її виробляє за ТУ У 30.2- 00190957-047:2012 криворізьке ТОВ «Дизельний завод», що належить ПАТ «ЗНВКІФ «Стартап» і кіпрській «Тезерістен консалтінг лімітед». Однак раніше виробником значилось однойменне ПАТ «Дизельний завод», яке з 12 січня ліквідується через банкрутство. Крім фонду «Стартап», його акціонерами є ПАТ «ЗНВКІФ «Унібудінвест», ТОВ «Укркомплект Плюс», сейшельська «Vilarika Business Corp» і вірґінська «Zinit Finance Ltd». Фірмою «Укркомплект Плюс» співволодіє Альона Лебедєва – дружина екс-міністра оборони Павла Лебедєва.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Киев будет платить детским садикам 2,5 тыс. грн за каждого ребёнка-киевлянинаКиев будет платить детским садикам 2,5 тыс. грн за каждого ребёнка-киевлянина
В "Нафтогазе" прокомментировали отмену ареста активов "Газпрома"В "Нафтогазе" прокомментировали отмену ареста активов "Газпрома"
Из активов ВТБ Банка исчезла недвижимость на 105 млн грнИз активов ВТБ Банка исчезла недвижимость на 105 млн грн
Суд Кипра наложил арест на имущество Фирташа по иску роSSийского банкаСуд Кипра наложил арест на имущество Фирташа по иску роSSийского банка
Госфинмониторинг за год выявил подозрительные операции на 347,4 млрд гривенГосфинмониторинг за год выявил подозрительные операции на 347,4 млрд гривен
Блок рекламы


Похожие новости

«Інтеррибфлотівці» без торгів узяли 32 мільйони на дешевшу термінову експедицію в Антарктиду
«Мирноградвугілля» без торгів замовило електрощітки втричі дорожче від львів’ян
Залізничники замовили черговій «прокладці» з Сум запчастин до вагонів на 82 мільйонаЗалізничники замовили черговій «прокладці» з Сум запчастин до вагонів на 82 мільйона
Чиновницю Житомирської міськради оштрафували за придбання новорічних цукерок в обхід торгів
«Тролі» Грановського знову не змогли знести через АМКУ «валютну формулу» дизельних торгів залізниці«Тролі» Грановського знову не змогли знести через АМКУ «валютну формулу» дизельних торгів залізниці
Завод «Укрзалізниці» замовив у «прокладки» ахметівської сталі ще на 44 мільйони
Поліція розслідує закупівлю «Укртрансгазу» перетворювачів тиску через фіктарів із потрійною переплатою
ГПУ підозрює «пінчуківського» замголову «Укргазвидобування» в організації торгів на користь «Інтерпайпа»
«Комоди» поділили з «порошенківцем» третину мільярда на коштовні мастила для залізниці
«Укрексімбанк» засвітив закупівлю 30 американських тепловозів по $4,68 млн
Последние новости

Подгружаем последние новости