«Онур» за 84 мільйони відремонтує кілометр вулиці у Львові з мережами і трамвайною лінією

ЛКП «Львівавтодор» 6 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешн» реконструкцію вулиці Замарстинівської за 84,48 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До осені 2019 року реконструюють ділянку від вулиці Гайдамацької до вулиці Торф’яної довжиною 1 км з улаштуванням колій та контактної мережі трамваю, водо-, електро- і газопостачання, освітлення, каналізації тощо. Гарантійний строк складає десять років.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Передбачено забезпечення виконання договору 5%. На заробітну плату піде 2,93 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 909 тис грн.

Ціна угоди на 6% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 90,11 млн грн.

Фірмою «Онур Конструкціон Інтернешнл» володіють Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон. Останній з 2011 року керує ПП «Глоріо» Олени Караахметоглу, яке управляє рестораном у Брюховичах.

Дорожчими конкурентами були ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» і ТОВ «Автомагістраль-Південь», які не знижували ціни на торгах.

Дешевші на 1-2 тис грн. ТОВ «Укртунельбуд» і ТОВ «Гарантспецбуд Лтд» відхилили.

Найдешевший «Укртунельбуд» відхилили за аналогічний договір із власним засновником – Концерном «Київпідземшляхбуд», довідку про залучення субпідрядником ТОВ «Гарантспецбуд-Захід» із кодом ЄДРПОУ того ж «Гарантспецбуд Лтд» та наявність податкового боргу на 25 жовтня.

Наступний за ціною «Гарантспецбуд Лтд» відхилили за довідку про залучення субпідрядником того ж «Укртунельбуду», нестачу досвіду влаштування дорожнього покриття, водо- і газопостачання, каналізації та трамвайних колій та аналогічний договір із фірмою «Гарантспецбуд-Захід», директором якої у відповідній довідці був зазначений Андрій Кухтицький – засновник і керівник самого «Гарантспецбуд Лтд».

Нагадаємо, «Укртунельбуд» поскаржився в АМКУ. Адмінколегія визнала його відхилення неправомірним у тому числі через те, що замовник не довів наявність у скаржника податкового боргу на 12 жовтня (дата довідки), 27 жовтня (завантаження пропозиції), 30 жовтня (розкриття пропозицій) або ж 1 листопада (відхилення). При повторній оцінці комунальники знову відхилили «Укртунельбуд», пославшись на лист ДФС, у якому було сказано, що 12 жовтня борг фірми складав 356 тис грн., а 1 листопада – 497 тис грн.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
DW: владелец АТБ покупает одну из самых дорогих вилл ГерманииDW: владелец АТБ покупает одну из самых дорогих вилл Германии
Василий Хмельницкий планирует построить в Астане аналогичный к UNIT.City инновационный парк
РоSSийский "УАЗ" из шубами и пуховиками прорвался через украинскую границу в Сумской областиРоSSийский "УАЗ" из шубами и пуховиками прорвался через украинскую границу в Сумской области
В Турции резко обрушился курс лирыВ Турции резко обрушился курс лиры
В Запорожье задержали 500 кг янтаря, который хотели вывезти в Литву под видом топливных пеллетВ Запорожье задержали 500 кг янтаря, который хотели вывезти в Литву под видом топливных пеллет
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Последние новости

Подгружаем последние новости