«Прокладка» без торгів і відкритих цін отримала ще 40 мільйонів на Охматдит

ДП «Укрмедпроектбуд» 29 грудня уклало угоду з ТОВ «Ріола-Модуль лтд» про додаткові роботи з будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» на 39,66 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

До травня 2018 р. виконають загальнобудівельні та оздоблювальні роботи, пусконалагодження трьох ліфтів, улаштують фасади, рентгенозахист, протипожежні системи, слабкострумові мережі. Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман ще у липні заявив, що загальнобудівельні роботи завершені, і для відкриття лікарні достатньо лише закупити меблі і обладнання.

Договір передбачає можливість повного авансування робіт замовником.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

За специфікацією обладнання, насоси WILO TOP-S 30/5 DM коштують 10 323 грн. із ПДВ.

На інтернет-магазинах їх продають по 7 666-8 253 грн., ймовірно без ПДВ і доставки, що з урахуванням цих витрат відповідатиме ціні для «Охматдиту».

Модулі порошкового пожежогасіння Бранд-15-СВ купили по 3 390 грн., а вибухозахищені Бранд-15-СВ-ВЗ – по 3 990 грн. із ПДВ.

«Ріола-Модуль лтд» є генпідрядником будівництва із серпня 2016 р., коли виграла відкриті торги вартістю 213,40 млн грн. Після того у грудні 2016 р. із фірмою уклали першу угоду на додаткові роботи вартістю 94,24 млн грн. Згодом у серпні 2017 р. уклали другу додаткову угоду щодо робіт і обладнання на 198,15 млн грн. і нарешті в грудні 2017 р. – нинішню третю додаткову угоду. Сума цих угод, укладених за неконкурентною переговорною процедурою, вже перевищує вартість первісного тендеру.

Для уникнення ризику несумісності виконання робіт у грудні 2016 р. була скликана Науково-технічна рада ДП «ДНДІ будівельних конструкцій» під головуванням професора Кривошеєва П.І. Тоді й розробили рекомендацію про проведення переговорної процедури із генпідрядником. Для наступних переговорних процедур НТР не скликалась, але ДНДІ надавав аналогічну рекомендацію.

В обґрунтуванні сказано, що в попередню угоду включили не весь обсяг робіт через відсутність достатнього фінансування. Однак у грудні 2017 р. передбачалось виділення додаткових асигнувань, тому Мінекономрозвитку дозволило «Укрмедпроектбуду» розпочати закупівлю, але укладати договір лише за наявності реального фінансування.

«Ріола-Модуль Лтд» зі статутним капіталом 375 грн. належить івано-франківцю Володимиру Духовичу, який раніше був партнером по ТОВ «НВО «Стальконструкція» Романа Абрамовськогоколишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Абрамовський у 2008-2012 рр. очолював правління будівельного ПАТ «Укрстальконструкція», яке контролювали брати Сергій і Олександр Тарути. Сергій Тарута у 2014 р. очолював Донецьку ОДА, а нині є позафракційним нардепом.

Після звільнення з компанії Тарути Абрамовський працював заступником директора «Ріола-модуль лтд».
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Снижение курса гривны оказалось связано с "Укрзализныцей"Снижение курса гривны оказалось связано с "Укрзализныцей"
Американская Jabil Circuit открыла вторую очередь завода в УжгородеАмериканская Jabil Circuit открыла вторую очередь завода в Ужгороде
Инвесторы из 19 стран подали иски к Danske Bank на 475 млн долларовИнвесторы из 19 стран подали иски к Danske Bank на 475 млн долларов
Disney завершила покупку 21th Century FoxDisney завершила покупку 21th Century Fox
Регулятор проверит облгазы из-за саботажа суточной балансировки
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости