Напів-«конкордівський» «Азовмаш» виграв ще 32 мільйони залізниці на литво, бо першим прийшов на торги

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 6 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Азовмаш» запчастин до вантажних вагонів на 31,92 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Конкурентами «Азовмашу» були ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» та дилер останнього ТОВ «Машбудінвест». Усі три фірми подали заявки з абсолютно ідентичною ціною, яка до копійки відповідала встановленій замовником очікуваній ціні – 31 917 600,00 грн. Під час аукціону жоден з учасників не спробував знизити ціну задля перемоги хоча б на одну копійку. Тому переміг «Азовмаш», який раніше завантажив у «Прозорро» документи тендерної пропозиції – 19 і 21 вересня, тоді як конкуренти зробили це 22 вересня.

Таким чином, залізниця придбала надресорні балки №1750.00.001 по 24 168 грн./шт. та бокові рами №1750.00.102 – по 27 516 грн./шт. виробництва ПрАТ «Азовелектросталь».

У вересні «Азовмаш» продав їх «ЦЗВ» за такими ж схемою та ціною на 95,04 млн грн. А загалом у 2017 році отримав підрядів у системі «Укрзалізниці» на 175,59 млн грн.

За даними системи «Youcontrol», директором «Азовмашу» є Ігор Прасолов, колишній нардеп від Партії регіонів та міністр економіки при президенті Януковичу.

Засновниками фірми у рівних долях є ТОВ «Азовмаш груп», кінцевим бенефіціаром якого є Світлана Савчук, вдова колишнього власника заводу Олександра Савчука, та ТОВ «Біо стар» Вадима Темченка. Темченко також є директором ТОВ «Конкорд Капітал» Ігоря Мазепи, який у свою чергу є бізнес-партнером екс-голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

Акціонерами «Кременчуцького сталеливарного заводу» є кіпрські фірми «Девісал лімітед», «Сертако Лімітед» і «Діфано Інвестментс Лтд». За даними з відкритих джерел, його контролює група «Приват», а раніше серед акціонерів була фірма «Теко-Дніпрометиз» Сергія Тігіпка.

«Машбудінвест» записаний на кіпрську фірму «Форвінком Лімітед», чиїм номінальним бенефіціаром вказаний Христофорос Малактос.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
РоSSийский Сбербанк заявил, что продаст украинскую "дочку" только после снятия санкцийРоSSийский Сбербанк заявил, что продаст украинскую "дочку" только после снятия санкций
НБУ объявил результаты стресс-тестирования банковНБУ объявил результаты стресс-тестирования банков
Иран на треть увеличил разведанные запасы нефтиИран на треть увеличил разведанные запасы нефти
Урожай зерновых в этом году составит 74 млн тонн, - МиловановУрожай зерновых в этом году составит 74 млн тонн, - Милованов
В Минсоцполитики объяснили, почему украинцы больше не получат "платежек" с льготамиВ Минсоцполитики объяснили, почему украинцы больше не получат "платежек" с льготами
Блок рекламы


Похожие новости

"Корум Украина" оспорит в суде решение АМКУ о штрафе в 53 млн грн за торги "Львовугля""Корум Украина" оспорит в суде решение АМКУ о штрафе в 53 млн грн за торги "Львовугля"
Земельные торги с 1 сентября переведут на систему ProZorro.ПродажиЗемельные торги с 1 сентября переведут на систему ProZorro.Продажи
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
Хазяїн «Буковеля» «виграв» 400 мільйонів за напівтаємне утримання доріг Франківщини
Последние новости

Подгружаем последние новости