Коштовний ремонт парку в Кам’янському екс-чиновницею подорожчав ще на третину – до 79 мільйонів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації 24 жовтня уклало угоду з ТОВ «Містокомбуд» про додаткові роботи з капітального ремонту центрального парку культури та відпочинку міста Кам’янське на 20,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У лютому Департамент замовив «Містокомбуду» ремонт за подекуди вдвічі завищеними цінами за 58,63 млн грн. У травні кошторис відкоригували. В обґрунтуванні нинішньої переговорної процедури сказано: згідно експертного звіту ДП «Жилком» № 559-Е-17/В від 12.05.2017 р. загальна кошторисна вартість становить 83,72 млн грн. Сума обох угод складає 78,63 млн грн.

До квітня 2018 року виконають внутрішнє оздоблення адміністративного корпусу, електромонтажні роботи, влаштують спортивні та дитячі майданчики, атракціони, відеоспостереження, благоустрій та озеленення.

Підсумкові відомості ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів і обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Зараз «Містокомбуд» зареєстровано на керівника Людмилу Тонкопій – екс-начальника управління «Водозбут» КП «Дніпроводоканал». Її чоловік Станіслав Тонкопій працює начальником району «Дніпроводоканалу».

Навесні фірма належала Олені Харченко і тодішнього директора Ірину Румянцеву, яка у 2015 році висувалася до міськради Дніпра від партії «Наш край».

До минулого року засновником було ТОВ «Веліс Капітал», яке тоді належало Руслані Галай – тодішньому директору ТОВ «Енергія ТМ» Аркадія Масарського, яким нині керує Токарєв Дмитро. Нині ж «Веліс Капітал» переоформили під назвою «Технопроект-Консалтинг» на Альбіну Ананьєву.

Ще раніше «Містокомбуд» належав Едуарду Коваленку та Поліні Матюсі, яка теж балотувалась від «Нашого краю», але в Дніпропетровську обласну раду.

Олена Харченко була депутатом Павлоградської міськради від «Партії регіонів», а в 2015 році – членом дільничної виборчої комісії від місцевої організації «Опозиційного блоку». Вона заснувала ГО «Молодь Павлограда» з Олександром Міщенком і Ліаною Парамзіною.

Усього із січня 2016 року «Містокомбуд» отримав підрядів на 365,21 млн грн.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Крупный роSSийский банк решил максимально сократить своё присутствие в УкраинеКрупный роSSийский банк решил максимально сократить своё присутствие в Украине
В Киевской области нашли подземный спиртзавод, замаскированный под овечью фермуВ Киевской области нашли подземный спиртзавод, замаскированный под овечью ферму
Польша может построить свой газопровод в Балтийском мореПольша может построить свой газопровод в Балтийском море
Приватбанк предупредил клиентов о новой схеме массового фишинга личных данныхПриватбанк предупредил клиентов о новой схеме массового фишинга личных данных
Украинцам поднимут тарифы на электроэнергиюУкраинцам поднимут тарифы на электроэнергию
Блок рекламы


Похожие новости

У Філатова звільняють шкільних ремонтників, щоб замість них завести приватну фірму за 10 мільйонів
Для будівництва школи в Крюківщині ціною 76 мільйонів замовили неймовірно коштовний бітумДля будівництва школи в Крюківщині ціною 76 мільйонів замовили неймовірно коштовний бітум
За три роки білоруська хімія для «Київводоканалу» подорожчала в доларах на третину
«Енергоатом» замовив чехам Путіна французький транспортер ядерних відходів за 100 мільйонів«Енергоатом» замовив чехам Путіна французький транспортер ядерних відходів за 100 мільйонів
Поліція підозрює, що у Дніпрі відколупали стару плитку і постелили нею парк за 5 мільйонів
«Укрспирт» відписав екс-помічнику «регіонала» 15 мільйонів на ферменти за торішніми цінами
Родичі одного з керівників «Київпастрансу» розіграли між собою 8 мільйонів на тендері «Київпастрансу»Родичі одного з керівників «Київпастрансу» розіграли між собою 8 мільйонів на тендері «Київпастрансу»
Держкосмос поділив 48 мільйонів на систему «Січ-2М» і супутник «Мікросат-М»
«Турбоатом» дав третину мільярда на гідроагрегати колишній фірмі росіян
Нацгвардія скупилась бронею та спецзасобами на 39 мільйонів
Последние новости

Подгружаем последние новости