Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму

Покровський районний центр первинної медико-соціальної допомоги (с. Гришине, Покровський район, Донецька обл.) 9 жовтня за результатами відкритих торгів уклав договір з ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Вугілля Дон Прайм» на поставку вугілля на суму 775 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

«Вугілля Дон Прайм» до кінця року має поставити 261 т. вугілля марки ДГ (13-100) Центру ПМСД для потреб шести сільських амбулаторій та 29 фельдшерсько-акушерських пунктів Покровського район. Вартість однієї тони вугілля становить 2 969 грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ПП «Промбізнес+», яке зареєстроване в с. Маринівка, Покровський р-н на Анжелу Калюжну, і цінова пропозиція якого була на 7% дешевшою. Але «Вугілля Дон Пройм» поскаржилося до АМКУ про невідповідність низки документів «Промбізнес+» вимогам тендерної документації. Комітет зобов’язав замовника скасувати рішення про визначення переможцем «Промбізнес+».

Власником та директором зареєстрованого в Запоріжжі «ТВК «Вугілля Дон Прайм» є зареєстрований у Донецьку уродженець м. Торецьк (колишній Дзержинськ) Євген Лебединський.

На початку 2017 р. прокуратура Чернігівського району Запорізької області звинувачувала Лебединського у постачанні відділу освіти місцевої РДА неякісного вугілля за договором, який він укладав як директор ТОВ «ТВК «Вугілля Дон Прайм». Але вже в березні Чернігівський районний суд повністю виправдав його у зв’язку із недоведеністю вчинення кримінального правопорушення, в якому він обвинувачувався. Наразі справа розглядається апеляційним судом.

Крім «Вугілля Дон Прайм» Євген Лебединський є директором зареєстрованого в окупованому Донецьку ТОВ «Донбас Крим», яким він володіє спільно з мешканцем також окупованого м. Антрацит Луганської області Олександром Мащенко.

Влітку цього року УСБУ в Донецькій області підозрювало ряд комерційних структур, серед яких було і «Донбас Крим», у створенні схеми придбання вугільної продукції походженням нібито з непідконтрольної уряду території і тим самим у фінансуванні тероризму. В ході обшуку 25 липня в Покровську було вилучено та в подальшому ухвалою слідчого судді заарештовано 756 т. вугілля сумнівного походження.

Також, цього літа «Донбас Крим» фігурувало у кримінальному провадженні, що розслідується УСБУ в Херсонській області. За даними слідчих, фірма нібито була задіяна у схемі закупівлі вугілля з окупованої частини Донбасу.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В Украине прекратят выпускать монеты номиналами 1, 2, 5 и 25 копеекВ Украине прекратят выпускать монеты номиналами 1, 2, 5 и 25 копеек
В украинском Глухове начали строить конопляный заводВ украинском Глухове начали строить конопляный завод
Дальнейшей судьбой «Укртелекома» займется правительство – ФГИУДальнейшей судьбой «Укртелекома» займется правительство – ФГИУ
«Антонов» замовив авіапалива на 23 мільйони партнеру юриста Ілляшева, який обслуговує «Антонов»
Киевский дельфинарий "Немо" демонтировалиКиевский дельфинарий "Немо" демонтировали
Блок рекламы


Похожие новости

Медики Донеччини віддали котли приватнику, щоб платити за тепло у півтори рази дорожчеМедики Донеччини віддали котли приватнику, щоб платити за тепло у півтори рази дорожче
Фірму дочки прикордонника Литвина підозрюють в захопленні 143 гектарів
Тюремники за 30 мільйонів замовили вугілля у фірми, яких прокуратура вже ловила на поставках негорючого палива
У Жебрівського замовили дорогі цвяхи у фірми, яка брала участь у розпилі Слов’янської ТЕС для Клюєвих
Нечужі фірми-сусіди розіграли 12 мільйонів Мінекономрозвитку на участь України в туристичних виставках
Маріупольські медики відписали чергові 3 мільйони оточенню екс-очільника МОЗу
Залізничники купили вугілля у фірми з найдорожчою пропозицією, яка відразу підняла їм ціни ще на 9%
СБУ підозрює низку чиновників Броварів у привласненні мільйонів на «лівих» закупівлях у фірми депутата
Пов’язані однією кримінальною справою фірми розіграли пальне для шахтарів на 11 мільйонів
Освітяни Слов’янська переплатили за вугілля фірмі, власник якої був причетний до поставок в школи паршивого палива
Последние новости

Подгружаем последние новости