Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму

Покровський районний центр первинної медико-соціальної допомоги (с. Гришине, Покровський район, Донецька обл.) 9 жовтня за результатами відкритих торгів уклав договір з ТОВ «Торгівельно-виробнича компанія «Вугілля Дон Прайм» на поставку вугілля на суму 775 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

«Вугілля Дон Прайм» до кінця року має поставити 261 т. вугілля марки ДГ (13-100) Центру ПМСД для потреб шести сільських амбулаторій та 29 фельдшерсько-акушерських пунктів Покровського район. Вартість однієї тони вугілля становить 2 969 грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ПП «Промбізнес+», яке зареєстроване в с. Маринівка, Покровський р-н на Анжелу Калюжну, і цінова пропозиція якого була на 7% дешевшою. Але «Вугілля Дон Пройм» поскаржилося до АМКУ про невідповідність низки документів «Промбізнес+» вимогам тендерної документації. Комітет зобов’язав замовника скасувати рішення про визначення переможцем «Промбізнес+».

Власником та директором зареєстрованого в Запоріжжі «ТВК «Вугілля Дон Прайм» є зареєстрований у Донецьку уродженець м. Торецьк (колишній Дзержинськ) Євген Лебединський.

На початку 2017 р. прокуратура Чернігівського району Запорізької області звинувачувала Лебединського у постачанні відділу освіти місцевої РДА неякісного вугілля за договором, який він укладав як директор ТОВ «ТВК «Вугілля Дон Прайм». Але вже в березні Чернігівський районний суд повністю виправдав його у зв’язку із недоведеністю вчинення кримінального правопорушення, в якому він обвинувачувався. Наразі справа розглядається апеляційним судом.

Крім «Вугілля Дон Прайм» Євген Лебединський є директором зареєстрованого в окупованому Донецьку ТОВ «Донбас Крим», яким він володіє спільно з мешканцем також окупованого м. Антрацит Луганської області Олександром Мащенко.

Влітку цього року УСБУ в Донецькій області підозрювало ряд комерційних структур, серед яких було і «Донбас Крим», у створенні схеми придбання вугільної продукції походженням нібито з непідконтрольної уряду території і тим самим у фінансуванні тероризму. В ході обшуку 25 липня в Покровську було вилучено та в подальшому ухвалою слідчого судді заарештовано 756 т. вугілля сумнівного походження.

Також, цього літа «Донбас Крим» фігурувало у кримінальному провадженні, що розслідується УСБУ в Херсонській області. За даними слідчих, фірма нібито була задіяна у схемі закупівлі вугілля з окупованої частини Донбасу.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
"Азовсталь", "Мотор Сич" и "Фармак" вошли в число крупнейших экспортеров в РФ, – СМИ"Азовсталь", "Мотор Сич" и "Фармак" вошли в число крупнейших экспортеров в РФ, – СМИ
Минфин уверяет, что его вариант нового налога единственно возможныйМинфин уверяет, что его вариант нового налога единственно возможный
«Нафтогаз» отказался заключать договора на газ с 22 производителями тепла из-за долгов«Нафтогаз» отказался заключать договора на газ с 22 производителями тепла из-за долгов
Разоблачена преступная схема компании МАУ, которая завладела 10 млн грн аэропорта "Борисполь", - ГПУРазоблачена преступная схема компании МАУ, которая завладела 10 млн грн аэропорта "Борисполь", - ГПУ
МВФ: коррупция обходится Украине в 2% ВВПМВФ: коррупция обходится Украине в 2% ВВП
Блок рекламы


Похожие новости

АМКУ оштрафував та забанив фірми екс-депутата, які розіграли мільйон на закупівлі брикетів для освітян
Депутат від БПП пролобіював землю для псевдоАТОвця, який виявився родичем директора фірми «порошенківця»
За вказівкою ФФУ Павелка в Україні замовляють коштовні мініфутбольні газони від фірми ФФУ
Київські медики купили «швидких» на 50 мільйонів по цінам Богатирьової
Службовців «Інженерного центру» підозрюють у роздачі 85 мільйонів за ремонт лікарні в Києві
Суд оштрафував заммера Новомосковська, який голосував за землю для фірми доньки
В Краматорську 4 мільйони на утеплення будинків злили фірмі, яку прокурори підозрюють у халтурі на Криворіжжі
У фірми дружини Матіоса опинилися десятки гектарів херсонської земліУ фірми дружини Матіоса опинилися десятки гектарів херсонської землі
Залізничники планують купити у фірми зі справи НАБУ старі колінвали по височенній цініЗалізничники планують купити у фірми зі справи НАБУ старі колінвали по височенній ціні
Освітяни Кіровоградщини за 3 мільйони скупились вугіллям із ОРДЛО втричі дорожче від «Роттердам+»
Последние новости

Подгружаем последние новости