В Добропіллі приховали дані про коштовну автобусну зупинку, замовлену без тендеру

Комунальне підприємство «Добропільський міський транспорт» (м. Добропілля, Донецька обл.) 25 вересня за неконкурентною процедурою уклало договір з ФОП Хондак Дмитро Сергійович на поставку зупинки громадського транспорту вартістю 198 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підприємець повинен був протягом п’яти календарних днів після підписання договору передати у власність комунального підприємства товар згідно з «ескізним проектом» та специфікацією, які є додатками до договору. Ескізний проект замовник не оприлюднив, а специфікація містить інформацію лише про те, що під товаром розуміється «Зупинка громадського транспорту», гарантійний строк якої становить рік, а розміри – 5000х1700х2600. Інших даних, у тому числі інформації про комплектацію зупинки, зобов’язання постачальника з доставки товару, його монтажу на місці та з благоустрою навколишньої території, договір та специфікація не містять.

ФОП Хондак був зареєстрований підприємцем в 2009 році і нині проживає в Харкові. Основний вид економічної діяльності – виробництво готових текстильних виробів, крім одягу. Підприємець використовує номер телефону 0984322720, яким також користується ПП «Альянс Строй-Груп» зареєстроване в одному будинку з Хондаком. Єдиним засновником та керівником «Альянс Строй-Групп» є харків’янин Роман Мартиненко. На своєму сайті фірма серед інших товарів пропонує придбати зупинки громадського транспорту схожих розмірів в «базовій» та «стандартній» комплектації, найдорожча версія коштує до 32 тис грн. без урахування доставки.

В листопаді 2016 р. ФОП Хондак уклав договір на поставку трьох зупинок громадського транспорту розмірами 4000х1800х2500мм. з Печенізькою селищною радою (Харківська обл.). Тоді одна зупинка обійшлася селищній раді у 25 тис грн.

Це вже не перший договір ФОП Хондак Д.С. з комунальниками Добропілля, укладений за неконкурентною процедурою. В кінці минулого року та в поточному підприємець поставляв зупинки в Добропілля по ціні 198 тис грн. за одиницю. Хоча минулого вересня КП «Добропільський міський транспорт» замовило йому капітальний ремонт (а фактично монтаж нової зупинки) за 110 тис грн. Зупинка мала бути обладнана поміж іншого «вайфай роутер всепогодный» та «сетевое зарядное устройство на 2 порта».

Керівником КП «Добропільський міський транспорт» є Мар’янський Олександр Сергійович. В декларації за 2016 рік він вказав, що володіє двома невеликим будинками в Добропіллі, автомобілем Skoda Octavia 2010 р.в., отримав минулого року 33 тис грн. зарплати та грант на 224 тис. грн. В грудні 2015 р. Мар’янський став переможцем конкурсу «Програма малих грантів ПРООН: підтримка підприємництва серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Його бізнес-проект «Мережа фаст-фуда «Хот дожница» був підтриманий донором на суму 224 тис грн. За півроку до цього він зареєструвався підприємцем, але в червні 2016 року припинив підприємницьку діяльність.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Самые дорогие бренды Украины — версия журнала «Корреспондент»
В Укргазбанке сменился глава набсоветаВ Укргазбанке сменился глава набсовета
У президента одесского "Черноморца" арестовали имуществоУ президента одесского "Черноморца" арестовали имущество
H&M откроет второй магазин одежды в КиевеH&M откроет второй магазин одежды в Киеве
В JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризисаВ JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризиса
Блок рекламы


Похожие новости

К тендеру по строительству метро на Виноградарь допустили две компанииК тендеру по строительству метро на Виноградарь допустили две компании
Прокуратура не змогла повернути облраді приміщення у центрі Хмельницького, які були віддані з порушеннями
Дорожники викинули «Онур» з тендеру на 306 мільйонів через дискримінаційну вимогу задля «Ростдорстрою»
Комунальники Луганщини приховали договори щодо фармпродукції на чверть мільярда
Підлеглі Кернеса приховали ціни будівництва паркінгу на Римарській за 92 мільйони
Фірма Фірташа заплатить Іршанському ГЗК 6 мільйонів штрафів за надані у 2016 році послуги
Водники Філатова приховали ціни ремонту півстолітніх очисних фільтрів за 72 мільйони
Мерія Черкас в обхід тендеру замовила харчі для дитсадків скандальній фірмі за 5 мільйонів
Басейн у Луцьку замість переможця тендеру хлорувала фірма, яку лобіював заммераБасейн у Луцьку замість переможця тендеру хлорувала фірма, яку лобіював заммера
АМКУ підтвердив інформацію про розіграш тендеру від Запорізької ОДА на підтримку ГОшок
Последние новости

Подгружаем последние новости