В Добропіллі приховали дані про коштовну автобусну зупинку, замовлену без тендеру

Комунальне підприємство «Добропільський міський транспорт» (м. Добропілля, Донецька обл.) 25 вересня за неконкурентною процедурою уклало договір з ФОП Хондак Дмитро Сергійович на поставку зупинки громадського транспорту вартістю 198 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підприємець повинен був протягом п’яти календарних днів після підписання договору передати у власність комунального підприємства товар згідно з «ескізним проектом» та специфікацією, які є додатками до договору. Ескізний проект замовник не оприлюднив, а специфікація містить інформацію лише про те, що під товаром розуміється «Зупинка громадського транспорту», гарантійний строк якої становить рік, а розміри – 5000х1700х2600. Інших даних, у тому числі інформації про комплектацію зупинки, зобов’язання постачальника з доставки товару, його монтажу на місці та з благоустрою навколишньої території, договір та специфікація не містять.

ФОП Хондак був зареєстрований підприємцем в 2009 році і нині проживає в Харкові. Основний вид економічної діяльності – виробництво готових текстильних виробів, крім одягу. Підприємець використовує номер телефону 0984322720, яким також користується ПП «Альянс Строй-Груп» зареєстроване в одному будинку з Хондаком. Єдиним засновником та керівником «Альянс Строй-Групп» є харків’янин Роман Мартиненко. На своєму сайті фірма серед інших товарів пропонує придбати зупинки громадського транспорту схожих розмірів в «базовій» та «стандартній» комплектації, найдорожча версія коштує до 32 тис грн. без урахування доставки.

В листопаді 2016 р. ФОП Хондак уклав договір на поставку трьох зупинок громадського транспорту розмірами 4000х1800х2500мм. з Печенізькою селищною радою (Харківська обл.). Тоді одна зупинка обійшлася селищній раді у 25 тис грн.

Це вже не перший договір ФОП Хондак Д.С. з комунальниками Добропілля, укладений за неконкурентною процедурою. В кінці минулого року та в поточному підприємець поставляв зупинки в Добропілля по ціні 198 тис грн. за одиницю. Хоча минулого вересня КП «Добропільський міський транспорт» замовило йому капітальний ремонт (а фактично монтаж нової зупинки) за 110 тис грн. Зупинка мала бути обладнана поміж іншого «вайфай роутер всепогодный» та «сетевое зарядное устройство на 2 порта».

Керівником КП «Добропільський міський транспорт» є Мар’янський Олександр Сергійович. В декларації за 2016 рік він вказав, що володіє двома невеликим будинками в Добропіллі, автомобілем Skoda Octavia 2010 р.в., отримав минулого року 33 тис грн. зарплати та грант на 224 тис. грн. В грудні 2015 р. Мар’янський став переможцем конкурсу «Програма малих грантів ПРООН: підтримка підприємництва серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». Його бізнес-проект «Мережа фаст-фуда «Хот дожница» був підтриманий донором на суму 224 тис грн. За півроку до цього він зареєструвався підприємцем, але в червні 2016 року припинив підприємницьку діяльність.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Переселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жильеПереселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жилье
Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму
Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"
Пик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕКПик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕК
Пенсию теперь нужно "заслужить" буквальноПенсию теперь нужно "заслужить" буквально
Блок рекламы


Похожие новости

Білорусів викинули з тендеру на обхід Києва за 114 мільйонів, бо їм планували відмовити в асфальті
Поліція з порушеннями викинула «Трейд коммодіті» з «приватівським» бензином з тендеру, відмінений через баг в «Прозорро»Поліція з порушеннями викинула «Трейд коммодіті» з «приватівським» бензином з тендеру, відмінений через баг в «Прозорро»
Будівельники Гордєєва приховали ціни будівництва Штогріним шляхопроводу в Херсоні за третину мільярда
Підконтрольна «Опоблоку» мерія Лисичанська без тендеру віддала ще півмільйона фірмі Дунаєва
Лікарня викинула з віконного тендеру дешевшу фірму, щоб розпиляти 2,6 мільйона між партнерами
В Добропіллі підприємство виграло 1,5 мільйона з сумнівною довідкою про податки
Лікарня в Слов’янську приховала кошторис ремонту, на який без тендеру виділила мільйон
Луганські дорожники приховали ціни ремонту двох доріг області вартістю 50 мільйонів
Підлеглі секретаря Сєвєродонецька без тендеру замовили будівництво на мільйон його бізнес-партнеру
Покрівлю університету в Рубіжному без тендеру відремонтує фірма депутата з «Оппоблоку»
Последние новости

Подгружаем последние новости