«Укртатнафта» Коломойського перевела рахунки з «Приватбанку» в «Південний», де кредитується Грановський. +заява банку

ПАТ «Укртатнафта» з 2016 року тримає поточні рахунки в банку «Південний», а не «Приватбанку». Про це свідчать фінансові звіти підприємства у системі SMIDA.

У 2015 році компанія вказувала, що тримає рахунки у «Приватбанку», який тоді ще належав власникам «Привату» Ігорю Коломойському і Генадію Боголюбову.

Однак потім цей банк став державним, а «Укртатнафта» у звіті за 2016 рік вказала, що поточні рахунки тепер тримає у банку «Південний».

А в грудні минулого року саме рахунок в «Південному» «Укртатнафта» вказала в угоді з «Укртранснафтою» на послуги перевалки нафти на залізничний транспорт.

43% акцій ПАТ «Укртатнафта» належить державному «Нафтогазу України». Решта акцій належить підприємствам, підконтрольним Ігорю Коломойському і Олександру Ярославському. Оперативну діяльність єдиного діючого в Україні нафтопереробного заводу здійснює менеджмент «Привату».

«Приватбанк» у грудні 2016 року офіційно став належати державі. Його власники Коломойський та Боголюбов попросили державу придбати акції банку «з метою уникнення системної загрози для економіки держави».

Найбільшими акціонерами одеського банку «Південний» є місцеві бізнесмени Юрій Родін та Марк Беккер. Разом з тим, неофіційним власником банку називають бізнесмена Андрія Адамовського, який є бізнес-партнером нардепа від БПП Олександра Грановського.

Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського».

У «Південному» в 2016 році оформило великий кредит підконтрольне Адамовському ТОВ «Трейд коммодіті», яке вже два роки є найбільшим підрядником Міноборони та «Укрзалізниці» по поставкам палива. В «Південному» кредитується і Грановський, який формально спростовує свою причетність до бензотрейдера.

Окрім цього саме банку «Південний» нині формально належить торгово-розважальний центр «Sky Mall», за який боролись Адамовський і Грановський з іншими власниками.

Уточнення пресс-служби банку Південний:

У статті опублікована некоректна інформація щодо власників Банку Південнний. Заява про те, що А. Адамовський є власником Банку ПІВДЕННИЙ, не ґрунтується на офіційних даних і не є достовірною. Структура власності Банку Південний є абсолютно прозорою, відкритою і багаторазово перевірялася регулятором і аудиторами. У ній немає А. Адамовського. Зі структурою власності можна ознайомитися на офіційному сайті банку. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц, шведський інвестиційний фонд East Capital Financials Fund AB.

Банк Південний – одна з найбільших фінансових установ з українським капіталом; згідно з рейтингом НБУ, є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів. Банк стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Станом на 1 жовтня 2017 року статутний капітал банку склав 1,2 млрд грн, активи банку – 21,9 млрд грн, кредитний портфель – 16,5 млрд грн.

Банк Південний заснований в 1993 році в Одесі, є універсальним банком, що розвиває напрямки корпоративного, малого та середнього, а також роздрібного бізнесу по всій країні. В даний час його регіональна мережа складається з більш ніж 120 відділень по всій Україні, в системі банку працюють понад 2000 осіб. Крім того, в статті (і в заголовку) опубліковано твердження, що «Укртатнафта» перевела рахунки в Банк Південний. Хочемо уточнити, що компанія «Укртатнафта», як і багато інших компаній, вже багато років є клієнтом Банку Південний. Щодо кредитування ТОВ «Трейд коммодіті»: хочемо звернути увагу, що політика Банку Південний є виключно ринковою. З урахуванням спеціалізації на корпоративному бізнесі пріоритетними галузями розвитку фінансування для банку є ринок АПК і ринок операторів нафтопродуктів. І багато найбільших представників даної галузі операторів нафтопродуктів (понад 70 % компаній) є нашими клієнтами.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Каждый третий продукт на украинском рынке является фальсификатом - ГоспродпотребслужбаКаждый третий продукт на украинском рынке является фальсификатом - Госпродпотребслужба
Биткоин — самый крупный и опасный пузырь в истории, - экономистБиткоин — самый крупный и опасный пузырь в истории, - экономист
У Адамовского отсудили Sky MallУ Адамовского отсудили Sky Mall
В киевский обменниках снова растет долларВ киевский обменниках снова растет доллар
В Украине резко сократилось количество людей, получающих минимальную зарплатуВ Украине резко сократилось количество людей, получающих минимальную зарплату
Блок рекламы


Похожие новости

Главное здание НААН Украины собираются продать Сбербанку РоSSии, - СМИГлавное здание НААН Украины собираются продать Сбербанку РоSSии, - СМИ
Комбінат Фірташа скупився дорогим вугіллям на 8 мільйонів у оточення охоронців Коломойського
Запоріжжя взяло в «Укргазбанку» в лізинг білоруських автобусів на 158 мільйонів
Коломойский подал иск к Нацбанку о защите деловой репутацииКоломойский подал иск к Нацбанку о защите деловой репутации
Апелляционный суд отказал Сбербанку во взыскании с УЗ 1,5 млрд гривенАпелляционный суд отказал Сбербанку во взыскании с УЗ 1,5 млрд гривен
Член наглядової ради банку «ICU» очолив фірму «JKX», якій Україна програла $12 мільйонівЧлен наглядової ради банку «ICU» очолив фірму «JKX», якій Україна програла $12 мільйонів
НБУ продал свои банкоматы "Ощадбанку"НБУ продал свои банкоматы "Ощадбанку"
Новий керівник Нацбанку заробляє на здачі в оренду офісів комерційним банкамНовий керівник Нацбанку заробляє на здачі в оренду офісів комерційним банкам
Дубилет подал иск к Приватбанку о защите деловой репутацииДубилет подал иск к Приватбанку о защите деловой репутации
НБУ проиграл «кредитный» иск к «ПриватБанку»НБУ проиграл «кредитный» иск к «ПриватБанку»
Последние новости

Подгружаем последние новости