«Укртатнафта» Коломойського перевела рахунки з «Приватбанку» в «Південний», де кредитується Грановський. +заява банку

ПАТ «Укртатнафта» з 2016 року тримає поточні рахунки в банку «Південний», а не «Приватбанку». Про це свідчать фінансові звіти підприємства у системі SMIDA.

У 2015 році компанія вказувала, що тримає рахунки у «Приватбанку», який тоді ще належав власникам «Привату» Ігорю Коломойському і Генадію Боголюбову.

Однак потім цей банк став державним, а «Укртатнафта» у звіті за 2016 рік вказала, що поточні рахунки тепер тримає у банку «Південний».

А в грудні минулого року саме рахунок в «Південному» «Укртатнафта» вказала в угоді з «Укртранснафтою» на послуги перевалки нафти на залізничний транспорт.

43% акцій ПАТ «Укртатнафта» належить державному «Нафтогазу України». Решта акцій належить підприємствам, підконтрольним Ігорю Коломойському і Олександру Ярославському. Оперативну діяльність єдиного діючого в Україні нафтопереробного заводу здійснює менеджмент «Привату».

«Приватбанк» у грудні 2016 року офіційно став належати державі. Його власники Коломойський та Боголюбов попросили державу придбати акції банку «з метою уникнення системної загрози для економіки держави».

Найбільшими акціонерами одеського банку «Південний» є місцеві бізнесмени Юрій Родін та Марк Беккер. Разом з тим, неофіційним власником банку називають бізнесмена Андрія Адамовського, який є бізнес-партнером нардепа від БПП Олександра Грановського.

Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського».

У «Південному» в 2016 році оформило великий кредит підконтрольне Адамовському ТОВ «Трейд коммодіті», яке вже два роки є найбільшим підрядником Міноборони та «Укрзалізниці» по поставкам палива. В «Південному» кредитується і Грановський, який формально спростовує свою причетність до бензотрейдера.

Окрім цього саме банку «Південний» нині формально належить торгово-розважальний центр «Sky Mall», за який боролись Адамовський і Грановський з іншими власниками.

Уточнення пресс-служби банку Південний:

У статті опублікована некоректна інформація щодо власників Банку Південнний. Заява про те, що А. Адамовський є власником Банку ПІВДЕННИЙ, не ґрунтується на офіційних даних і не є достовірною. Структура власності Банку Південний є абсолютно прозорою, відкритою і багаторазово перевірялася регулятором і аудиторами. У ній немає А. Адамовського. Зі структурою власності можна ознайомитися на офіційному сайті банку. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц, шведський інвестиційний фонд East Capital Financials Fund AB.

Банк Південний – одна з найбільших фінансових установ з українським капіталом; згідно з рейтингом НБУ, є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів. Банк стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Станом на 1 жовтня 2017 року статутний капітал банку склав 1,2 млрд грн, активи банку – 21,9 млрд грн, кредитний портфель – 16,5 млрд грн.

Банк Південний заснований в 1993 році в Одесі, є універсальним банком, що розвиває напрямки корпоративного, малого та середнього, а також роздрібного бізнесу по всій країні. В даний час його регіональна мережа складається з більш ніж 120 відділень по всій Україні, в системі банку працюють понад 2000 осіб. Крім того, в статті (і в заголовку) опубліковано твердження, що «Укртатнафта» перевела рахунки в Банк Південний. Хочемо уточнити, що компанія «Укртатнафта», як і багато інших компаній, вже багато років є клієнтом Банку Південний. Щодо кредитування ТОВ «Трейд коммодіті»: хочемо звернути увагу, що політика Банку Південний є виключно ринковою. З урахуванням спеціалізації на корпоративному бізнесі пріоритетними галузями розвитку фінансування для банку є ринок АПК і ринок операторів нафтопродуктів. І багато найбільших представників даної галузі операторів нафтопродуктів (понад 70 % компаній) є нашими клієнтами.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Переселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жильеПереселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жилье
Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму
Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"
Пик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕКПик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕК
Пенсию теперь нужно "заслужить" буквальноПенсию теперь нужно "заслужить" буквально
Блок рекламы


Похожие новости

НБУ продал свои банкоматы "Ощадбанку"НБУ продал свои банкоматы "Ощадбанку"
Новий керівник Нацбанку заробляє на здачі в оренду офісів комерційним банкамНовий керівник Нацбанку заробляє на здачі в оренду офісів комерційним банкам
Дубилет подал иск к Приватбанку о защите деловой репутацииДубилет подал иск к Приватбанку о защите деловой репутации
НБУ проиграл «кредитный» иск к «ПриватБанку»НБУ проиграл «кредитный» иск к «ПриватБанку»
Суд обязал «Укргаздобычу» выплатить около 200 миллионов гривен роSSийскому «Сбербанку»Суд обязал «Укргаздобычу» выплатить около 200 миллионов гривен роSSийскому «Сбербанку»
Переписана на офшор фірма менеджера Коломойського заборгувала півмільярда «дочці» «Укрнафти»
За порушення презумпції невинуватості слідчого вивели зі справи ліквідаторки банку, підозрюваної у хабарі $5 млн
Компания Ахметова проиграла "Ощадбанку" миллиард гривен в судеКомпания Ахметова проиграла "Ощадбанку" миллиард гривен в суде
Суд обязал Укрзализныцю выплатить роSSийскому банку $12,6 млн и 121,3 млн грнСуд обязал Укрзализныцю выплатить роSSийскому банку $12,6 млн и 121,3 млн грн
"Укргаздобыча" по решению суда заплатила 214 млн грн Дельта Банку"Укргаздобыча" по решению суда заплатила 214 млн грн Дельта Банку
Последние новости

Подгружаем последние новости