«Укртатнафта» Коломойського перевела рахунки з «Приватбанку» в «Південний», де кредитується Грановський. +заява банку

ПАТ «Укртатнафта» з 2016 року тримає поточні рахунки в банку «Південний», а не «Приватбанку». Про це свідчать фінансові звіти підприємства у системі SMIDA.

У 2015 році компанія вказувала, що тримає рахунки у «Приватбанку», який тоді ще належав власникам «Привату» Ігорю Коломойському і Генадію Боголюбову.

Однак потім цей банк став державним, а «Укртатнафта» у звіті за 2016 рік вказала, що поточні рахунки тепер тримає у банку «Південний».

А в грудні минулого року саме рахунок в «Південному» «Укртатнафта» вказала в угоді з «Укртранснафтою» на послуги перевалки нафти на залізничний транспорт.

43% акцій ПАТ «Укртатнафта» належить державному «Нафтогазу України». Решта акцій належить підприємствам, підконтрольним Ігорю Коломойському і Олександру Ярославському. Оперативну діяльність єдиного діючого в Україні нафтопереробного заводу здійснює менеджмент «Привату».

«Приватбанк» у грудні 2016 року офіційно став належати державі. Його власники Коломойський та Боголюбов попросили державу придбати акції банку «з метою уникнення системної загрози для економіки держави».

Найбільшими акціонерами одеського банку «Південний» є місцеві бізнесмени Юрій Родін та Марк Беккер. Разом з тим, неофіційним власником банку називають бізнесмена Андрія Адамовського, який є бізнес-партнером нардепа від БПП Олександра Грановського.

Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського».

У «Південному» в 2016 році оформило великий кредит підконтрольне Адамовському ТОВ «Трейд коммодіті», яке вже два роки є найбільшим підрядником Міноборони та «Укрзалізниці» по поставкам палива. В «Південному» кредитується і Грановський, який формально спростовує свою причетність до бензотрейдера.

Окрім цього саме банку «Південний» нині формально належить торгово-розважальний центр «Sky Mall», за який боролись Адамовський і Грановський з іншими власниками.

Уточнення пресс-служби банку Південний:

У статті опублікована некоректна інформація щодо власників Банку Південнний. Заява про те, що А. Адамовський є власником Банку ПІВДЕННИЙ, не ґрунтується на офіційних даних і не є достовірною. Структура власності Банку Південний є абсолютно прозорою, відкритою і багаторазово перевірялася регулятором і аудиторами. У ній немає А. Адамовського. Зі структурою власності можна ознайомитися на офіційному сайті банку. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц, шведський інвестиційний фонд East Capital Financials Fund AB.

Банк Південний – одна з найбільших фінансових установ з українським капіталом; згідно з рейтингом НБУ, є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів. Банк стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Станом на 1 жовтня 2017 року статутний капітал банку склав 1,2 млрд грн, активи банку – 21,9 млрд грн, кредитний портфель – 16,5 млрд грн.

Банк Південний заснований в 1993 році в Одесі, є універсальним банком, що розвиває напрямки корпоративного, малого та середнього, а також роздрібного бізнесу по всій країні. В даний час його регіональна мережа складається з більш ніж 120 відділень по всій Україні, в системі банку працюють понад 2000 осіб. Крім того, в статті (і в заголовку) опубліковано твердження, що «Укртатнафта» перевела рахунки в Банк Південний. Хочемо уточнити, що компанія «Укртатнафта», як і багато інших компаній, вже багато років є клієнтом Банку Південний. Щодо кредитування ТОВ «Трейд коммодіті»: хочемо звернути увагу, що політика Банку Південний є виключно ринковою. З урахуванням спеціалізації на корпоративному бізнесі пріоритетними галузями розвитку фінансування для банку є ринок АПК і ринок операторів нафтопродуктів. І багато найбільших представників даної галузі операторів нафтопродуктів (понад 70 % компаній) є нашими клієнтами.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Самые дорогие бренды Украины — версия журнала «Корреспондент»
В Укргазбанке сменился глава набсоветаВ Укргазбанке сменился глава набсовета
У президента одесского "Черноморца" арестовали имуществоУ президента одесского "Черноморца" арестовали имущество
H&M откроет второй магазин одежды в КиевеH&M откроет второй магазин одежды в Киеве
В JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризисаВ JPMorgan объявили сроки начала нового мирового финансового кризиса
Блок рекламы


Похожие новости

Совет НБУ рекомендовал Нацбанку не покупать государственные ценные бумагиСовет НБУ рекомендовал Нацбанку не покупать государственные ценные бумаги
Суд в Днепре вернул Нацбанку иски к КоломойскомуСуд в Днепре вернул Нацбанку иски к Коломойскому
Нацбанк разрешил ещё одному банку покинуть рынокНацбанк разрешил ещё одному банку покинуть рынок
Новая почта подала иск к НацбанкуНовая почта подала иск к Нацбанку
Всемирный банк поможет Укргазбанку в работе с малым и средним бизнесомВсемирный банк поможет Укргазбанку в работе с малым и средним бизнесом
Коломойский ожидает решения Лондонского суда по Приватбанку не раньше 2020 годаКоломойский ожидает решения Лондонского суда по Приватбанку не раньше 2020 года
Сім’я екс-заступника Коломойського виграла у Палія 82 мільйони на коштовний ремонт школи у СофіївціСім’я екс-заступника Коломойського виграла у Палія 82 мільйони на коштовний ремонт школи у Софіївці
Обленерго Коломойського заправилось на 38 мільйонів у нечужого «приватівцям» новачка
ЄДАПСівці продали «Приватбанку» платіжних карток на 115 мільйонів
Кернес дав «аваківцям» 181 мільйон на ремонт будівлі, заставленої у банку росіян, який хотіли купити Фукс і МикитасьКернес дав «аваківцям» 181 мільйон на ремонт будівлі, заставленої у банку росіян, який хотіли купити Фукс і Микитась
Последние новости

Подгружаем последние новости