Медики Авакова купили японський томограф за 25 мільйонів, звузивши вимоги до двох виробників

Центральний госпіталь Міністерства внутрішніх справ України 11 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Протек Солюшнз Україна» томограф за 24,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 128-зрізову комп’ютерно-томографічну систему Revolution EVO виробництва «GE Healthcare Japan Corporation» (Японія) у складі стола, гентрі, робочої станції, софту, консолі оператора.

Гарантійний строк експлуатації складає рік, але не більше 15 місяців після поставки.

Ціна угоди на півтора відсотки нижча від очікуваної вартості закупівлі в 25,00 млн грн.

ТОВ «Астріум» через АМКУ домоглося вилучення вимоги, що кваліфікований інженер, який здійснюватиме гарантійне і післягарантійне обслуговування, має бути працівником самого учасника. Крім того, воно доводило, що розмір великої фокальної плями не більше 1,00 мм х 1,00 мм, два РК-монітори цифрової система зберігання і обробки зображень та два кольорові РК-екрани незалежної робочої станції лікаря діагоналлю не менше 48 см мають лише «GE Healthcare» і «Philips». Тоді як він сам хотів запропонувати «Toshiba». Замовник заявив, що збільшення фокальної плями веде до погіршення роздільної здатності, два монітори потрібні для порівняння зображення і розтягування судин, а цим вимогам відповідає принаймні два виробника, тож у цій частині скаргу не задовольнили.

Єдиним конкурентом не вперше було ТОВ «ЄМГ «Україна» швейцарської компанії «Ентрепрайзес Медикалс Грей СА», яким керує Ірина Макієнко. Воно пропонувало томограф Ingenuity CT виробництва «Philips Medical Systems (Cleveland), Inc.» (США), «Philips Medical Systems Technologies Ltd.» (Ізраїль).

Директором «Протек солюшнс Україна» є Олександр Єзерський, а засновником – фірма «Протек Солюшнз К/С» (Данія). Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі значиться однойменна компанія «Протек Солюшинз К/С» (Литва) Масенаса Арунаса з Каунаса. За даними ЗМІ, останній очолює 99 датських компаній.

За даними «OpenCorporates», до складу директорів датської фірми «Protech solutions K/S» із квітня 2016 року також входить Федір Кірпенко – власник української фірми «Інтегрейтед Медікал Груп». Раніше він був відомий як співзасновник Київської міської галузевої організації роботодавців «Асоціація виробників і постачальників науково-технічної та інноваційної продукції». Нині асоціацію записано на ПрАТ «Макрохім» Бориса Храновського і ТОВ «Алт Україна Лтд» Василя Соколинського. Ці двоє свого часу входили до складу засновників ТОВ «Хімлаборреактив», яке зараз належить лондонській компанії «Кемлаб Інвест Лтд».

Окрім Кірпенка і Масенаса, до датської фірми також мають відношення Steven Probert і компанія «Labtech pro ltd».
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Переселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жильеПереселенцам и бойцам АТО помогут с кредитами на жилье
Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму
Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"Бизнесмен Адамовский заявил, что он является инвестором "Трейд Коммодити"
Пик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕКПик "сланцевого бума" в мире уже прошел, - генсек ОПЕК
Пенсию теперь нужно "заслужить" буквальноПенсию теперь нужно "заслужить" буквально
Блок рекламы


Похожие новости

Міграційна служба скупилась німецьким і китайським обладнанням для паспортів на 97 мільйонів
Завод Ярославського без торгів продав «Украгролізингу» нових тракторів на 58 мільйонів
Румуни вперше виграли 145 мільйонів на ремонт дороги на Буковині за суперечливими цінами
«Трейд коммодіті» відсудило у Міноборони 8 мільйонів гарантії і вибило 14% підвищення ціни через Platt’s
Покровські медики скупилися вугіллям у фірми, власників якої підозрюють у фінансуванні тероризму
Рідна фірма головного дорожника Сум випхала азербайджанців з торгів на 99 мільйонів завдяки дискримінаційному листу «Укравтодора»
Миколаївські стивідори купили Toyota Highlander за 1,3 мільйонаМиколаївські стивідори купили Toyota Highlander за 1,3 мільйона
Залізниця за 97 мільйонів замовила «Юнікону» подекуди дешевші запчастини до пасажирських вагонів, ніж торік
Донецька ОДА замовила басейн за 47 мільйонів фірмі, якій за тиждень до того анулювали ліцензіюДонецька ОДА замовила басейн за 47 мільйонів фірмі, якій за тиждень до того анулювали ліцензію
Нова фірма улюбленців «Укргідроенерго» виграла 56 мільйонів на дорогуватий переїзд через Канівську ГЕС
Последние новости

Подгружаем последние новости