Від початку року другосортне вапно для «СхідГЗК» подорожчало на чверть

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 29 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» будівельного вапна на 25,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 7 тис т вапна І ґатунку (90-93,5% активних СаО+MgО) по 2 460 грн./т і 3 тис т вапна ІІ ґатунку (80-89%) по 2 658 грн./т.

Переможець подав документи на продукцію українських ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» («ДЗБМ»), ТОВ «Дніпроекопром2» і ПАТ «Таврійська будівельна компанія», а також ЗАТ «Рибницький цементний комбінат» із невизнаної республіки Придністров’я.

У лютому «СхідГЗК» замовив у «ДЗБМ» 15 400 т вапна ІІ ґатунку на 27% дешевше – по 2 099 грн./т. Але через зміну умов договору додатковими угодами за цією ціною поставили тільки 68 т, тоді як 6 567 т обійшлися у 2 309 грн./т, а решта – у 2 540 грн./т.

Сам «Еко-Сервіс» у липні 2016 року продав «СхідГЗК» вапно ІІ ґатунку трохи дорожче – по 2 709 грн./т.

Ціна угоди на 2,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 25,85 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом був «ДЗБМ». Натомість ТОВ «Укрлайм» не допустили до аукціону за відсутність специфікації в аналогічному договорі та невідповідність характеристик товару в сертифікаті якості від ТОВ «Куп’янськспецпереробка». Пропоноване вапно І ґатунку мало температуру гасіння 65°C, час гасіння 6 хв. 10 сек. і 3% вмісту СО2, а замовник вимагав температуру гасіння 85-90°C, час гасіння 2-5 хв. і 1,5-2,6% вмісту СО2.

Жовтоводський «Еко-Сервіс» належить Ігорю Ведуті – співзасновнику благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто» разом із Русланом Журилом, нині відстороненим очільником ОГХК, а до того – замдиректора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Дробота. Дробот зараз очолює державний концерн «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

Свого часу серед засновників фірми було вищезгадана «Енерджі трейд груп», через ланцюжок пов’язана із самим Журилом.

Із 2008 року «Еко-Сервіс» виграв тендерів щонайменше на 1,53 млрд грн., майже всі – у СхідГЗК.

Фірмою-виробником «ДЗБМ» володіють киянки Лариса Ганжа і Вікторія Пікалова, Антоніна Кармазіна з Дніпра та Ірина Шипко з с. Новоселівка Дніпропетровської обл. Директором є Ігор Індиченко.

Ірина Шипко – дружина нардепа з групи «Партія «Відродження» Андрія Шипка.

Пікалова є нотаріусом, а Ганжа – співзасновницею ПП «Телерадіокомпанія «Регіон» разом із Олександром Максимовим.

Кармазіна входить до складу засновників ТОВ «Катеринославхліб» із Вячеславом Капустіним, Іриною Макаренко, Світланою Криворучко, «Трейдінг Оксідентал КО С.А.» (Панама) і «Мікандо Ентерпрайзес ЛТД» (Тортола).
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Самые дорогие бренды Украины — версия журнала «Корреспондент»
Инженер из Харькова на Kickstarter собрал $185 000 для производства собственных наушников
Киевские застройщики переписывают цены на квартирыКиевские застройщики переписывают цены на квартиры
Переговоры с МВФ провалились, - СМИПереговоры с МВФ провалились, - СМИ
Полиция задержала 27 человек за попытку захвата полей в Кировоградской областиПолиция задержала 27 человек за попытку захвата полей в Кировоградской области
Блок рекламы


Похожие новости

Прокуратура обыскивает лесные хозяйства и предприятия-контрагенты в Харьковской областиПрокуратура обыскивает лесные хозяйства и предприятия-контрагенты в Харьковской области
Прокуратура задержала двух сотрудников аэропорта "Борисполь" за взяточничествоПрокуратура задержала двух сотрудников аэропорта "Борисполь" за взяточничество
Прокуратура инициировала суд за землю "Беркута" в БроварахПрокуратура инициировала суд за землю "Беркута" в Броварах
Генпрокуратура закрыла дело против "Новой почты"Генпрокуратура закрыла дело против "Новой почты"
Прокуратура подала в суд на компанию киевского депутата БаленкоПрокуратура подала в суд на компанию киевского депутата Баленко
Прокуратура задержала на взятке сотрудника внутренней безопасности ПриватбанкаПрокуратура задержала на взятке сотрудника внутренней безопасности Приватбанка
Оточення «найліпшого друга» генпрокурора почало підготовку до видобутку берилію в заповіднику
Комунальники злили 17 мільйонів на благоустрій Русанівки, який робили за півроку до виграшу тендера
Після звільнення фіскал десь знайшов 4 мільйони і почав бізнес з родичами прокурора Шемчука
Податківець, якого піймала на хабарі в чверть мільйона, домовився з прокурором про 17 тисяч штрафуПодатківець, якого піймала на хабарі в чверть мільйона, домовився з прокурором про 17 тисяч штрафу
Последние новости

Подгружаем последние новости