Від початку року другосортне вапно для «СхідГЗК» подорожчало на чверть

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 29 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» будівельного вапна на 25,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 7 тис т вапна І ґатунку (90-93,5% активних СаО+MgО) по 2 460 грн./т і 3 тис т вапна ІІ ґатунку (80-89%) по 2 658 грн./т.

Переможець подав документи на продукцію українських ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» («ДЗБМ»), ТОВ «Дніпроекопром2» і ПАТ «Таврійська будівельна компанія», а також ЗАТ «Рибницький цементний комбінат» із невизнаної республіки Придністров’я.

У лютому «СхідГЗК» замовив у «ДЗБМ» 15 400 т вапна ІІ ґатунку на 27% дешевше – по 2 099 грн./т. Але через зміну умов договору додатковими угодами за цією ціною поставили тільки 68 т, тоді як 6 567 т обійшлися у 2 309 грн./т, а решта – у 2 540 грн./т.

Сам «Еко-Сервіс» у липні 2016 року продав «СхідГЗК» вапно ІІ ґатунку трохи дорожче – по 2 709 грн./т.

Ціна угоди на 2,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 25,85 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом був «ДЗБМ». Натомість ТОВ «Укрлайм» не допустили до аукціону за відсутність специфікації в аналогічному договорі та невідповідність характеристик товару в сертифікаті якості від ТОВ «Куп’янськспецпереробка». Пропоноване вапно І ґатунку мало температуру гасіння 65°C, час гасіння 6 хв. 10 сек. і 3% вмісту СО2, а замовник вимагав температуру гасіння 85-90°C, час гасіння 2-5 хв. і 1,5-2,6% вмісту СО2.

Жовтоводський «Еко-Сервіс» належить Ігорю Ведуті – співзасновнику благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто» разом із Русланом Журилом, нині відстороненим очільником ОГХК, а до того – замдиректора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Дробота. Дробот зараз очолює державний концерн «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

Свого часу серед засновників фірми було вищезгадана «Енерджі трейд груп», через ланцюжок пов’язана із самим Журилом.

Із 2008 року «Еко-Сервіс» виграв тендерів щонайменше на 1,53 млрд грн., майже всі – у СхідГЗК.

Фірмою-виробником «ДЗБМ» володіють киянки Лариса Ганжа і Вікторія Пікалова, Антоніна Кармазіна з Дніпра та Ірина Шипко з с. Новоселівка Дніпропетровської обл. Директором є Ігор Індиченко.

Ірина Шипко – дружина нардепа з групи «Партія «Відродження» Андрія Шипка.

Пікалова є нотаріусом, а Ганжа – співзасновницею ПП «Телерадіокомпанія «Регіон» разом із Олександром Максимовим.

Кармазіна входить до складу засновників ТОВ «Катеринославхліб» із Вячеславом Капустіним, Іриною Макаренко, Світланою Криворучко, «Трейдінг Оксідентал КО С.А.» (Панама) і «Мікандо Ентерпрайзес ЛТД» (Тортола).
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Каждый третий продукт на украинском рынке является фальсификатом - ГоспродпотребслужбаКаждый третий продукт на украинском рынке является фальсификатом - Госпродпотребслужба
Биткоин — самый крупный и опасный пузырь в истории, - экономистБиткоин — самый крупный и опасный пузырь в истории, - экономист
У Адамовского отсудили Sky MallУ Адамовского отсудили Sky Mall
В киевский обменниках снова растет долларВ киевский обменниках снова растет доллар
В Украине резко сократилось количество людей, получающих минимальную зарплатуВ Украине резко сократилось количество людей, получающих минимальную зарплату
Блок рекламы


Похожие новости

Новий клон «Трейд Коммодіті» поділив з «Окко» чверть мільярда на «приватівський» дизель для армії
Одеські дорожники роздали труханівцям чверть мільярда на ремонт без відкритих цін
«Елемент» без формули продав залізниці дизелю на чверть мільярда
Рідня миколаївських прокурорів через АМКУ не дає Вознесенську відписати чернігівцям 62 мільйони на сонячну електростанцію
Азербайджанці-новачки виграли чверть мільярда на таємний ремонт дороги на Львівщині
Директора стройкомпании задержали при попытке дать взятку зампрокурору Киевской областиДиректора стройкомпании задержали при попытке дать взятку зампрокурору Киевской области
«Прокладка» Адамовського без формули продала залізниці дизелю на чверть мільярда
«Укрпатент» дасть своєму і прокурорському фавориту 5 мільйонів на систему документообігу
Товариш дядька Березенка отримає чверть мільярда за напівтаємний ремонт доріг Франківщини
Залізниця на чверть підняла новій «прокладці» ціну стрілочних переводів, по яким НАБУ веде справу
Последние новости

Подгружаем последние новости