Від початку року другосортне вапно для «СхідГЗК» подорожчало на чверть

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 29 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» будівельного вапна на 25,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять 7 тис т вапна І ґатунку (90-93,5% активних СаО+MgО) по 2 460 грн./т і 3 тис т вапна ІІ ґатунку (80-89%) по 2 658 грн./т.

Переможець подав документи на продукцію українських ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» («ДЗБМ»), ТОВ «Дніпроекопром2» і ПАТ «Таврійська будівельна компанія», а також ЗАТ «Рибницький цементний комбінат» із невизнаної республіки Придністров’я.

У лютому «СхідГЗК» замовив у «ДЗБМ» 15 400 т вапна ІІ ґатунку на 27% дешевше – по 2 099 грн./т. Але через зміну умов договору додатковими угодами за цією ціною поставили тільки 68 т, тоді як 6 567 т обійшлися у 2 309 грн./т, а решта – у 2 540 грн./т.

Сам «Еко-Сервіс» у липні 2016 року продав «СхідГЗК» вапно ІІ ґатунку трохи дорожче – по 2 709 грн./т.

Ціна угоди на 2,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 25,85 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом був «ДЗБМ». Натомість ТОВ «Укрлайм» не допустили до аукціону за відсутність специфікації в аналогічному договорі та невідповідність характеристик товару в сертифікаті якості від ТОВ «Куп’янськспецпереробка». Пропоноване вапно І ґатунку мало температуру гасіння 65°C, час гасіння 6 хв. 10 сек. і 3% вмісту СО2, а замовник вимагав температуру гасіння 85-90°C, час гасіння 2-5 хв. і 1,5-2,6% вмісту СО2.

Жовтоводський «Еко-Сервіс» належить Ігорю Ведуті – співзасновнику благодійного фонду ім. Віктора Замули «Наше місто» разом із Русланом Журилом, нині відстороненим очільником ОГХК, а до того – замдиректора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Дробота. Дробот зараз очолює державний концерн «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

Свого часу серед засновників фірми було вищезгадана «Енерджі трейд груп», через ланцюжок пов’язана із самим Журилом.

Із 2008 року «Еко-Сервіс» виграв тендерів щонайменше на 1,53 млрд грн., майже всі – у СхідГЗК.

Фірмою-виробником «ДЗБМ» володіють киянки Лариса Ганжа і Вікторія Пікалова, Антоніна Кармазіна з Дніпра та Ірина Шипко з с. Новоселівка Дніпропетровської обл. Директором є Ігор Індиченко.

Ірина Шипко – дружина нардепа з групи «Партія «Відродження» Андрія Шипка.

Пікалова є нотаріусом, а Ганжа – співзасновницею ПП «Телерадіокомпанія «Регіон» разом із Олександром Максимовим.

Кармазіна входить до складу засновників ТОВ «Катеринославхліб» із Вячеславом Капустіним, Іриною Макаренко, Світланою Криворучко, «Трейдінг Оксідентал КО С.А.» (Панама) і «Мікандо Ентерпрайзес ЛТД» (Тортола).
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В Киевской области нашли подземный спиртзавод, замаскированный под овечью фермуВ Киевской области нашли подземный спиртзавод, замаскированный под овечью ферму
Одесские таможенники попались на взятке за растаможку грузов из КитаяОдесские таможенники попались на взятке за растаможку грузов из Китая
Кабмин решил повысить пенсии военным до принятия соответствующего законаКабмин решил повысить пенсии военным до принятия соответствующего закона
Как General Electric прошел путь от американской иконы до угрозы банкротстваКак General Electric прошел путь от американской иконы до угрозы банкротства
Украинцам поднимут тарифы на электроэнергиюУкраинцам поднимут тарифы на электроэнергию
Блок рекламы


Похожие новости

Оточення Дробота-Журила розіграло 30 мільйонів ОГХК за соду, на чверть дорожчу від ціни СхідГЗК
Новачок за 132 мільйони продав тюремникам рибу на 10% дорожче від минулого року
Прокурори судяться за землю на Печерську з рідною фірмою Табачника, яка обіцяла їм квартири в «Едельдорфі»Прокурори судяться за землю на Печерську з рідною фірмою Табачника, яка обіцяла їм квартири в «Едельдорфі»
Прокуратура програла дружині Піскуна 7 гектарів під Києвом через сплив строку давностіПрокуратура програла дружині Піскуна 7 гектарів під Києвом через сплив строку давності
Прокуратура: владелец "Гулливера" мешает компании, которой передали три этажа КлименкоПрокуратура: владелец "Гулливера" мешает компании, которой передали три этажа Клименко
Дружина замгенпрокурора Сторожука заробила 1,5 мільйона з нардепом від «Народного фронту»Дружина замгенпрокурора Сторожука заробила 1,5 мільйона з нардепом від «Народного фронту»
Прокуратура зайнялась нардепом, який будучи головою РДА незаконно роздав десятки гектарів у ЗапоріжжіПрокуратура зайнялась нардепом, який будучи головою РДА незаконно роздав десятки гектарів у Запоріжжі
Прокуратура вважає, що екс-співвласник «ІПП-центру» пішов в «Енергоатом» для розкрадання мільйонів
«Сумихімпром» без торгів злив 99 мільйонів на вапно, у півтора рази дорожче від підслідного «СхідГЗК»
«Львівобленерго» дало чверть мільярда на підстанцію з трансформаторами, у півтора рази дорожчими, ніж у вінничан
Последние новости

Подгружаем последние новости