Донецькі антимонопольники не хочуть розслідувати як морг в Маріуполі опинився у приватної фірми

Донецьке обласне територіальне відділення АМКУ не вжило всіх необхідних дій з виконання доручення щодо дослідження наявності в діях ПП «Служба ритуальних послуг «Скорбота» та КП «Комбінат комунальних підприємств» ознак змови під час надання послуг з організування поховань та суміжних послуг в Маріуполі.

Про це на свій сторінці в Facebook написала Державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.

За її словами, обласне відділення провело дослідження фрагментарно і не в повному обсязі. Не було вивчено питання власності «СРП «Скорбота» на приміщення, яке воно здає в оренду КЗОЗ «ДОБСМЕ», умови цієї оренди, в тому числі в частині орендної плати в розмірі 1 грн. на місяць.

Також тервідділення АМКУ залишило поза увагою питання пов’язаності часників ринку ритуальних послуг з «СРП «Скорбота», положення фірми на цьому ринку та інші питання.

АМКУ доручив свою управлінню в Донецькій області до 3 липня надати комітету допрацьоване дослідження ринку ритуальних послуг Маріуполя.

Минулого року ЗМІ повідомили, що в Маріуполі комунальний морг працює на території приватного підприємства «СРП «Скорбота». Родичів покійних, які намагаються забрати тіло у моргу, відправляють у фірму «Скорбота». За повідомленнями жителів міста, підготовка покійника у моргу коштує від 500 до 2000 грн. В офіційно безплатному міському моргу з них беруть гроші за «прискорення експертизи», за видачу тіла у зручний для родичів час, за підготовку тіла до захоронення – послуги, які за законом не можуть бути платні. Маріупольці також скаржилися, що коли катафалк замовлено не у «Скорботи», то машину не впускають у двір моргу і труну приходиться виносити на руках.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В бассейне Института электросварки им.Патона нашли "ферму" для майнинга биткоиновВ бассейне Института электросварки им.Патона нашли "ферму" для майнинга биткоинов
Вторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню НезависимостиВторая баржа с арбузами из Херсона отправится в Киев ко Дню Независимости
В парламенте Австралии предложили признать биткоин официальной валютойВ парламенте Австралии предложили признать биткоин официальной валютой
Украинцы массово забирают депозиты из роSSийских банковУкраинцы массово забирают депозиты из роSSийских банков
Цена нефти Brent поднялась выше $53 за баррель впервые с маяЦена нефти Brent поднялась выше $53 за баррель впервые с мая
Блок рекламы


Похожие новости

Прикордонники хочуть купити джипи на 40 мільйонів на чверть дорожче ринку
Фірми, пов’язані з портовиком Амеліним, фігурують у кримінальних провадженнях по цукру та експорту деревини
Фірми з російськими зв’язками поділили 83 мільйони «Укргазвидобування» на буріння
У Вовка хочуть розширити тариф «Роттердам+» і на теплоелектроцентралі
Бухгалтерка фірми з оточення «приватівців» за 100 мільйонів відремонтує вулицю до «Дніпроазоту»Бухгалтерка фірми з оточення «приватівців» за 100 мільйонів відремонтує вулицю до «Дніпроазоту»
«Прокладка» виграла у рідної фірми «порошенківця» 40 мільйонів ОГХК на вживані самоскиди
«Труханівці» взяли 162 мільйони за таємний ремонт траси через недоліки паперів на чверть дешевшої фірми
Лисичанські освітяни замовляють мільйонний ремонт без конкурсів у фірми Дунаєва
ГПУ розслідує оборудку фірми дружини завгоспа Януковича земельним податком по спорткомплексу в Києві
Пенсійний туризм у Донецькій області різко зменшивсяПенсійний туризм у Донецькій області різко зменшився
Последние новости

Подгружаем последние новости