Держрезерв дає 230 мільйонів за арктичний дизель «Сокару» і «ВОГу», який зірвав торішню поставку армії

Державне агентство резерву України 31 січня за результатами тендеру уклало три угоди про поставку арктичного дизельного палива ДП-Арк-Євро5-В0 на загальну суму 229,79 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Вог Аеро Джет» із групи «Континіум» партнерів покійного нардепа Ігоря Єремеєва поставить дизпалива на 148,40 млн грн.

Із загального обсягу в 7 тис т половина коштує 21 401 грн./т, а решта – 21 тис грн./т.

За даними «OilNews», середня гуртова ціна дизелю нині становить 23 080 грн./т. Арктична марка дорожча від стандартної зимової на $50-70 за тонну (1 359-1 903 грн./т за курсом на момент розкриття), відтак розрахункова вартість арктичного палива складає приблизно 24 439-24 983 грн./т.

Спочатку ТОВ «Торговий дім Сокар Україна» Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки за 74,91 млн грн. замовили 3 500 т дизпалива по 21 402 грн./т. Але наступного дня після підписання вартість угоди збільшили до 81,39 млн грн., а ціна зросла до 23 253 грн./т. Обсяг поставки не змінився.

Переможці змагалися лише між собою.

Паливо мають поставити до кінця березня. При цьому ТОВ «Дніпрозбут» Марини Ставської вимагало від замовника продовжити цей строк, але той відмовився.

Днями Міноборони повідомило «OilNews», що торік «Вог Аеро Джет» поставив лише 1 тис т арктичного дизпалива замість 9 174 т, передбачених угодою від 15 грудня 2015 року. У зв’язку з цим відомство почало позовну роботу для стягнення штрафу з фірми, а також спрямувало в банк вимогу щодо перерахування суми забезпечення угоди на свої рахунки.

Державне агентство резерву очолює Вадим Мосійчук. До призначення він очолював компанії з управління активами «СЕБ Ессет Менеджмент Україна» шведської групи SEB, «Райффайзен Аваль» та «Кінто», а також працював у Міністерстві економіки.

Його першим заступником із 11 січня є Євген Барах – колишній виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг, племінник головного військового прокурора України Анатолія Матіоса. До приходу в «Укравтодор» він працював зокрема у ТОВ «Інвестиційний капітал Україна» – одній з фірм групи «ICU». Представники цієї групи після обрання президентом Петра Порошенка отримали високі посади у владі. Валерія Гонтарєва стала головою Нацбанку, Володимир Демчишин – міністром енергетики і вуглепрому, Дмитро Вовк очолив НКРЕКП.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В Виннице полиция штурмовала завод, который пытались захватить рейдерыВ Виннице полиция штурмовала завод, который пытались захватить рейдеры
НБУ проиграл апелляцию по иску экс-совладельца ПриватБанкаНБУ проиграл апелляцию по иску экс-совладельца ПриватБанка
От Uber ждали IPO на $120 млрд. Сейчас капитализация — $60 млрд. Что пошло не так?От Uber ждали IPO на $120 млрд. Сейчас капитализация — $60 млрд. Что пошло не так?
Член команды Зеленского: Коломойскому можно вернуть $2 млрд за Приватбанк взаимозачетомЧлен команды Зеленского: Коломойскому можно вернуть $2 млрд за Приватбанк взаимозачетом
ДТЭК Ахметова закрыл сделки по покупке двух облэнерго у роSSийской VS EnergyДТЭК Ахметова закрыл сделки по покупке двух облэнерго у роSSийской VS Energy
Блок рекламы


Похожие новости

НКРЭКУ компенсировала Ахметову 714 млн гривен за поставку энергии в ОРДОНКРЭКУ компенсировала Ахметову 714 млн гривен за поставку энергии в ОРДО
Киев войдет в отопительный сезон без договоров на поставку газаКиев войдет в отопительный сезон без договоров на поставку газа
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Последние новости

Подгружаем последние новости