ОГХК за чверть мільярда продаватиме Фірташу ільменіт на чверть дешевше, ніж торік

ПАТ «Сумихімпром» 9 серпня за результатами тендеру замовив ДП «Об’єднана гірничо- хімічна компанія» ільменіту на 275,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До серпня 2017 року поставлять 140 тис тонн ільменітового концентрату з 51,5-62% вмісту TiO2 по 1 968 грн., або $79 за тонну.

У доларах це на 21% дешевше за минулорічну ціну.

У вересні 2015 року концентрат із нижчим вмістом 51,5-58,5% TiO2 замовляли по 2 187 грн./т, або $100.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «Валки-Ільменіт» із ціною 2 280 грн./т, або $92. Ця компанія входить до складу Group DF Дмитра Фірташа і знаходиться в Іршанську Житомирської області, разом з іще одним підприємством групи – «Межиріченським ГЗК».

Роботу державного «Сумихімпрому» контролює менеджмент Фірташа, чия група орендувала у держави завод за часів Віктора Януковича.

Керівником ОГХК є Руслан Журило, який до того був заступником директора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Дробота. Останній зараз очолює ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.

Нагадаємо, у січні за заявою тодішнього міністра економіки Айвараса Абромавічуса НАБУ відкрило кримінальне провадження проти керівництва ОГХК. Воно стосується продажу в січні-вересні 2015 року продукції за заниженими цінами австрійській фірмі «Bollwerk Finanzierungs – und Industriemanagement AG».

Раніше австрійські ЗМІ писали, що за нею стоїть Микола Мартиненко, який на початку зими склав депутатський мандат. Журило не підтвердив, що «Bollwerk» пов’язана з Мартиненко.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
В работе Приватбанка произошел масштабный сбойВ работе Приватбанка произошел масштабный сбой
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
В Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГАВ Киеве зарегистрированы только 30 хостелов, остальные работают нелегально, - КГГА
Коломойский хочет долю в ПриватбанкеКоломойский хочет долю в Приватбанке
Блок рекламы


Похожие новости

ФГИ начал поиск советников для приватизации ОПЗ и ОГХКФГИ начал поиск советников для приватизации ОПЗ и ОГХК
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
9,20 мільярда минулого тижня
Львівська фірма одесита виграла третину мільярда на ремонт вінницької траси
У Гройсмана готуються заплатити векселями 7,5 мільярда по боргам з ЄСПЛ
Податківець, якого піймала на хабарі в чверть мільйона, домовився з прокурором про 17 тисяч штрафуПодатківець, якого піймала на хабарі в чверть мільйона, домовився з прокурором про 17 тисяч штрафу
Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацієюНасалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією
«Львівська залізниця» замовила ремонт колісних пар у півтора рази дорожче, ніж торік
«Богдан» поставив Києву тролейбусів на півмільярда з двигунами заводу у Росії, який працює на російську армію
Армія за 79 мільйонів скупилась черевиками у «забаненого» «Талану» до чверті дорожче, ніж торік
Последние новости

Подгружаем последние новости