«Генерал-єнакієвські» отримали чергові 26 мільйонів на харчування дітей-чорнобильців Волині

Управління соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації Волинської області 1 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Транс Логістик Центр» послуги з харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 26,24 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року годуватимуть орієнтовно 5 743 школярів по 35,70 грн. за діто-день.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Військторг».

Як і на тендері Камінь-Каширської райдержадміністрації у липні, ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Сава», Маневицька районна спілка споживчих товариств і ТОВ «Час мрій» пропонували на 15-36% нижчі ціни.

Фірму «Час мрій» не допустили через відмову від виправлення помилки в розрахунку.

«ВКФ «Сава» викинули за відсутність документів на підтвердження повноважень директора і про непритягнення його за корупційні правопорушення і корисливі злочини. Крім того, за статутом фірма нібито не надає послуги харчування.

Заявку спілки відхилили через невірний розрахунок торгівельної надбавки за старою ставкою ЄСВ, анульований сертифікат ISO 9001:2009, відсутність даних про один з банківських рахунків і неналежно оформлену довіреність. Фірма оскаржила своє відхилення в АМКУ. Проте адмінколегія підтримала всі претензії замовника, крім неправильної надбавки, і відмовила в задоволенні скарги.

Власником «Транс Логістик Центр» значиться Ганна Бутенко, яка була співзасновником ліквідованого ТОВ «Адмет-Груп» – одного з «генерал-єнакієвських» годувальників армії.

Київський «Військторг» зареєстровано в червні 2015 року на одеситку Ольгу Матковську. Із травня він виграв два аналогічні тендери інших управлінь соцзахисту на суму 28,70 млн грн., а також два тендери Національної гвардії України на поставку сухпайків на суму 7,37 млн грн.

Крім того, у березні фірма запропонувала найнижчу ціну в 93,68 млн грн. на торгах Міністерства оборони у «Прозорро» щодо харчування бійців у двох областях. Згодом їх відмінили через відмову всіх учасників і уклали угоду за переговорною процедурою із «Транс Логістик Центр» на 126,30 млн грн.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Суд обязал Украину выплатить нефтегазовой компании Коломойского 12,5 млн долларовСуд обязал Украину выплатить нефтегазовой компании Коломойского 12,5 млн долларов
Экспорт зерновых из Украины впервые превысил 50 млн тоннЭкспорт зерновых из Украины впервые превысил 50 млн тонн
На новой купюре в 50 фунтов будет изображен Алан ТьюрингНа новой купюре в 50 фунтов будет изображен Алан Тьюринг
Украина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSииУкраина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSии
Во Всемирном банке посоветовали Украине притормозить рост минималкиВо Всемирном банке посоветовали Украине притормозить рост минималки
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости