Рідна фірма Демішкана отримала найбільший підряд після Майдану – 72 мільйони на трасу до Луганська

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області Держагентства автомобільних доріг України 26 липня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Дор-Строй» на ремонт доріж державного значення загальною вартістю 71,73 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року ТОВ «Дор-Строй» повинно провести поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Знам’янка – Луганськ – Ізварине ( на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці км 6+760 – км 18+356. Вартість цього ремонту – 62,20 млн грн. Розрахунки показують, що поточний середній ремонт 1 км дороги буде коштувати 5,31 млн грн. За ці гроші буде покладено новий асфальт, укріплено узбіччя та поставлено нові дорожні знаки.

Друга угода передбачає поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через м. Вінницю). Відремонтують дорогу на ділянці км 578+928 – км 589+445. Сума цієї угоди – 9,53 млн грн. На ремонт одного кілометра траси витратять 0,91 млн грн. На відміну від першої угоди, на цій дорозі проведуть тільки ямковий ремонт.

Під час обох тендерів єдиним конкурентом ТОВ «Дор-Строй» було ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», пропозиції якого були на 0,5-2% дорожчими.

Бенефіціарами ТОВ «Дор-Строй» є Тоня Сергіївна Наумкіна, Юлія Миколаївна Івахненко та Дмитро Олександрович Кононенко.

Першозасновниками цієї фірми були дружина екс-голови «Укравтодору» Володимира Демішкана Ірина, а також Ігор Мездрін, син першого заступника Демішкана по «Укравтодору». Коли Демішкана в 2010 році призначили головою держагенства, компанію «Дор-Строй» перереєстрували на британські фірми «Любові файнес лімітед» і «Джесісан лімітед», третім засновником стала саме Наумкіна. Крім того, вона також є керівником ТОВ «А-Мега груп», яке спеціалізується на будівництві. Власниками цієї фірми є провідний інженер відділу охорони праці та техніки безпеки ДАК «Автомобільні дороги України» Аліна Станіславівна Галащук та Раїса Мездріна.

В 2010-2013 роках ТОВ «Дор-Строй» та його дочірнє підприємство «Юнікобуд» отримали замовлень на 1,22 млн грн.

Після зміни влади в країні «Дор-Строй» припинив отримувати підряди. Але з 2015 року фірмі знову стали замовляти незначні обсяги по ремонту доріг. Останній підряд став найбільшим у доробку «Дор-строю» за постмайданний період, який тепер становить 88,98 млн грн.

Демішкан – один з найбільш наближених соратників екс-президента Віктора Януковича. В листопаді 2008 року він разом з екс-головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом та нинішнім народним депутатом Юрієм Бойко («Опозиційний блок) заснували «Товариство мисливців та рибалок «Кедр», яке офіційно було зареєстроване на території резиденції «Межигір’я». «Кедр» був елітним клубом, в оренді якого було біля 40 тис га мисливських угідь під Києвом та в Криму.

Також Демішкан є господарем майже 2 га лісу під Києвом, які він в 2013 році отримав в оренду на 49 років.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
Спотовая цена на газ в Европе рухнула до нового минимумаСпотовая цена на газ в Европе рухнула до нового минимума
СевГОК потратит 3,1 млрд грн на модернизацию мощностей и улучшение условий трудаСевГОК потратит 3,1 млрд грн на модернизацию мощностей и улучшение условий труда
Кличко заявил, что не позволит “Киевводоканалу” повышать тарифы на водоснабжение (видео)Кличко заявил, что не позволит “Киевводоканалу” повышать тарифы на водоснабжение (видео)
В Одессу пришел танкер с техасской нефтьюВ Одессу пришел танкер с техасской нефтью
В Украине появился налог на мазут и маслаВ Украине появился налог на мазут и масла
Блок рекламы


Похожие новости

У Луценка закрили справу екс-начальника Миколаївського порту після заходу в його бізнес «протеже» Кононенка
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
Львівська фірма одесита виграла третину мільярда на ремонт вінницької траси
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости