Держінститут судиться за приміщення на Печерську, зайняте фірмою його землевпорядника

Суд зобов’язав ТОВ «Укрземпроектування» звільнити і повернути нежилі приміщення площею 2 220 кв.м. на бульварі Лесі Українки,26А ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 6 липня.

Фірма «Укрземпроектування» отримала ці приміщення в оренду у 2010 році. Договір оренди закінчився 30.03.2013 року. Припинення дії договору встановлено судом ще у 2013 році.

Однак орендар приміщення не звільняє і чинить інституту перешкоди у його використанні.

Суд позов задовольнив і зобов’язав «Укрземпроектування» звільнити і повернути держінституту спірні приміщення, а також не чинити перешкод інституту у користуванні майном.

Засновниками «Укрземпроектування» є Олександр Гершун із Краматорська Донецької області, а також киянин Олександр Куцевич, який значиться на сайті «НДПІ містобудування» як завідувач відділом землевпорядних робіт.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)
Цены на нефть продолжают падениеЦены на нефть продолжают падение
СБУ заблокувала незаконний видобуток нафти в Івано-Франківській областіСБУ заблокувала незаконний видобуток нафти в Івано-Франківській області
Tata Steel пошла на уступки рабочим в НидерландахTata Steel пошла на уступки рабочим в Нидерландах
"Украерорух" отримає 25 млн євро кредиту від ЄБРР"Украерорух" отримає 25 млн євро кредиту від ЄБРР
Блок рекламы


Похожие новости

ФГВФЛ будет судиться за рубежом с бывшими владельцами Дельта Банка и банка "Финансы и Кредит"ФГВФЛ будет судиться за рубежом с бывшими владельцами Дельта Банка и банка "Финансы и Кредит"
Верланов: налогоплательщики стали меньше судиться с налоговойВерланов: налогоплательщики стали меньше судиться с налоговой
"Нафтогаз" и "Газпром" будут судиться в Люксембурге"Нафтогаз" и "Газпром" будут судиться в Люксембурге
«Нова Пошта» будет судиться с НБУ из-за «Укрпочты». Рассказываем, в чем дело
У Луценка закрили справу екс-начальника Миколаївського порту після заходу в його бізнес «протеже» Кононенка
Топ-5 українських замовників «PwC», з яким судиться «Приватбанк»
У Кличка хочуть узаконити самочинно збудоване приміщення магазину «Рошен»У Кличка хочуть узаконити самочинно збудоване приміщення магазину «Рошен»
Матір чиновниці з «антирейдерської» комісії Мін’юсту оформила квартиру на Печерську та BMW X3Матір чиновниці з «антирейдерської» комісії Мін’юсту оформила квартиру на Печерську та BMW X3
Прокуратура не змогла повернути облраді приміщення у центрі Хмельницького, які були віддані з порушеннями
Суд розірвав договір між ХАЕС та фірмою, яка збрехала про відсутність бану АМКУ за змову
Последние новости

Подгружаем последние новости