Вишгородські освітяни найняли людину без кваліфікації для нагляду за ремонтом шкіл

Прокуратура розслідує розтрату бюджетних коштів посадовими особами Відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації, які наймали підрядників без конкурсу і відповідної кваліфікації. Про це свідчить ухвала Вишгородського районного суду Київської області від 16 травня.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Відділ освіти у 2014-2015 рр без тендеру укладав договори по капітальному ремонту закладів освіти району з одними і тими самими виконавцями – ТОВ «АМК «Рем-Буд», КП «УКБ «Вишгородрайбуд» Вишгородської районної ради.

Крім того, встановлено, що проводити технічний нагляд за будівництвом по більшості об’єктів був найнятий підприємець, який не має кваліфікаційного сертифікату інженера технічного нагляду, у зв’язку з чим відповідно до закону «Про архітектурну діяльність» він не мав повноважень здійснювати дану професійну діяльність.

16 травня суд надав прокурору Вишгородського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури доступ з можливістю вилучити оригінали проектно-кошторисної та фінансово-звітної документації щодо здійснення робіт, зокрема, по 5 договорах за 2015 рік з ТОВ «АМК «Рем-Буд», 8 угодах на здійснення технічного нагляду за 2014-2015 рр з «Вишгородрайбудом» і 5 договорах за 2014-2015 рр з вказаним вище підприємцем.

«АМК Рем-Буд» у вересні 2012 року заснував депутат Синяківської сільради (Вишгородський район) Андрій Куковенко. Його батько Михайло Куковенко був депутатом Синяківської сільради у 2010-2015 рр. «АМК Рем-Буд» у 2013 році виграла тендер Київської ОДА на капітальний ремонт Ровівської загальноосвітньої школи у Вишгородському районі за 3 млн грн.

КП «УКБ «Вишгородрайбуд» у 2012 році отримало підряд вартістю 2,97 млн грн на капітальний ремонт Вишгородської центральної лікарні. З квітня 2014 року керівником «Вишгородрайбуду» є Ольга Юрченко.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Косюк купил крупнейшего производителя курятины в Юго-Восточной ЕвропеКосюк купил крупнейшего производителя курятины в Юго-Восточной Европе
Корейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в НиколаевеКорейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в Николаеве
Газпромбанк решил заморозить счета венесуэльской PDVSA из-за угрозы санкцийГазпромбанк решил заморозить счета венесуэльской PDVSA из-за угрозы санкций
НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"
Херсонский арбуз решили запатентоватьХерсонский арбуз решили запатентовать
Блок рекламы


Похожие новости

Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Освітяни Кіровоградщини за 3 мільйони скупились вугіллям із ОРДЛО втричі дорожче від «Роттердам+»
Чотири організації монополізували ринок кваліфікації архітекторів на 200 мільйонівЧотири організації монополізували ринок кваліфікації архітекторів на 200 мільйонів
Макарівські освітяни купили молоко на третину дорожче ринку, бо дешевша землячка переможця «злилася»
Освітяни Миколаївщини замовили своєму фавориту яйця на 35% дорожче від ринку
У Філатова звільняють шкільних ремонтників, щоб замість них завести приватну фірму за 10 мільйонів
Знам’янські освітяни замовили у «прокладки» вугілля від виробника, забаненого АМКУ
Освітяни Кіровоградщини ще на 8 мільйонів купили вугілля втричі дорожче від «Роттердам+»
У Кернеса приховали подробиці сервісу відеонагляду від рідної фірми ЛуценкаУ Кернеса приховали подробиці сервісу відеонагляду від рідної фірми Луценка
Освітяни на Донеччині замовили депутату продуктів на мільйон за таємними цінами
Последние новости

Подгружаем последние новости