Суддя в розпал Майдану зміг за копійки придбати елітну нерухомість в Запоріжжі (фото)

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Сергій Каракуша 18 лютого 2014 року придбав земельну ділянку з будинком на території колишнього піонерського табору «Дружба» по вулиці Ленській в Запоріжжі площею 0,09 га.

Про це пишуть «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням дані з реєстру майнових прав.

будинок Каракуші

Згідно декларації про доходи Каракуші за 2014 рік, земельна ділянка була придбана за 49 тис грн, тобто по 5,4 тис. грн. або $600 за сотку по тодішньому курсу в 9 грн./долар. Будинок площею 198 кв. м. придбано за 100 тис грн. (близько $11 тис).

Каракуша-карта

Для порівняння, звичайну однокімнатну квартиру в спальних районах Запоріжжя на той час коштували від $20 тис. Новий будинок площею 219 кв. м. на Великому Лузі пропонували за $350 тис. А землю під забудову на території «Дружби» пропонували по $6500 за сотку.

Згідно біографії Сергія Каракуші, після закінчення юридичної академії імені Ярослава Мудрого він працював в органах прокуратури; протягом 2005-2008 років – суддею Комунарського районного суду Запоріжжя; з 2008 року – суддею Запорізького окружного адміністративного суду.

За минулий рік він заробив 218 тис. грн, родина Каракуші – 498 тис. грн, більша половина з яких – дохід від продажу майна.

Окрім вищевказаної ділянки, Сергій Каракуша має ділянку площею майже 0,2 га, житловий будинок площею 36 кв. м. і квартиру площею 34 кв. м. Користується автомобілем Hyundai Accent 2011 року випуску.

Родина Каракуші володіє земельною ділянкою площею майже 0,07 га., автомобілем Volkswagen Polo 2007 року випуску.

Навпроти будинку Каракуші розміщується закрите котеджне містечко «Лазурний берег», де мешкає родина колишнього народного депутата від Партії регіонів Ярослава Сухого та колишній головлікар Запорізької обласної клінічної лікарні Сергій Тяглий.

Поряд з будиноком Каракуші мають будинки колишній депутат Запорізької міськради Вадим Рильський і дружина повторно обраного до міськради депутатом Романа Тарана.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)
Цены на нефть продолжают падениеЦены на нефть продолжают падение
Tata Steel пошла на уступки рабочим в НидерландахTata Steel пошла на уступки рабочим в Нидерландах
Мисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИМисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИ
ПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗСПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗС
Блок рекламы


Похожие новости

В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)
Через Киевскую таможню пытались нелегально провезти около 6 тысяч термоодеял (фото)Через Киевскую таможню пытались нелегально провезти около 6 тысяч термоодеял (фото)
“Киевзеленстрой” высаживает на Крещатике “временные” можжевельники (фото)“Киевзеленстрой” высаживает на Крещатике “временные” можжевельники (фото)
Фонд госимущества продает бункер за 1,8 миллиона (фото)Фонд госимущества продает бункер за 1,8 миллиона (фото)
На Киевщине задержали подозреваемого в незаконной продаже древесины лесничего (фото)На Киевщине задержали подозреваемого в незаконной продаже древесины лесничего (фото)
Таможенники Киевщины обнаружили в посылках предметы археологии (фото)Таможенники Киевщины обнаружили в посылках предметы археологии (фото)
ЕБРР одобрил выделение 50 млн евро на покупку вагонов для столичного метро (фото)ЕБРР одобрил выделение 50 млн евро на покупку вагонов для столичного метро (фото)
За неделю Киевский рыбоохранный патруль выявил 31 нарушение (фото)За неделю Киевский рыбоохранный патруль выявил 31 нарушение (фото)
На столичном рынке изъяли почти 200 кг незаконной рыбы (фото)На столичном рынке изъяли почти 200 кг незаконной рыбы (фото)
Полиция в Переяслав-Хмельницком районе задержали грузовик с незаконно спиленной древесиной (фото)Полиция в Переяслав-Хмельницком районе задержали грузовик с незаконно спиленной древесиной (фото)
Последние новости

Подгружаем последние новости