В Одесі за 42 мільйони зведуть багатоповерхівку для 86 сімей із житлової черги

Управління капітального будівництва Одеської міськради 17 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Строительная компания «Градо-Строй» будівництво житлового будинку для тих, хто стоїть у черзі на отримання житла, за 41,98 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Багатоповерховий будинок № 29-б у мкр. ІІІ-4-2 жилого району ім. Котовського збудують для 86 сімей, які за законом можуть отримати житло, в т.ч. пільговиків.

За даними Мінрегіонрозвитку, загальна площа цього будинку становить 4 692 кв. м. Таким чином, вартість будівництва метра житла складе 8 947 грн., що приблизно відповідає ринковій ситуації.

Компанію «Градо-Строй» заснував одесит Юрій Самойленко. Директором є Сергій Мішакін. Раніше цій фірмі на торгах неодноразово складало ТОВ «Інвестиційна будівельно-виробнича компанія «Квадр», співвласниками котрого є екс-мер Одеси Леонід Чернєга (1991-1994 рр.) та його син Олексій Чернєга.

Станом на 01.01.2015 року на квартирному обліку при районних адміністраціях Одеської міської ради перебувало 16 267 сімей та одинаків у тому числі громадян пільгових категорій, які мають право на першочергове та позачергове отримання житла – 7610 сімей, повідмляєтьяс у техзавданні на будівництво цього будинку, яке провадиться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Разом з тим, останніми роками у місті Одесі майже не надавалось житло у зв’язку з тим, що обмеженість бюджетних ресурсів не дозволяла приступити до будівництва жилих будинків за рахунок бюджетних коштів. Крім того, припинився процес передачі місту житла, яке раніше передавалось відповідно до укладених договорів про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

На сьогодні, пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту перераховується замовниками у вигляді грошових коштів до місцевого бюджету для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Єдиним допущеним конкурентом на тендері було ТОВ «Одесгідроспецбуд» із вищою на 12,5% ціною. Заявку ТОВ «Центрбуд» відхилили через неповний пакет документів.

Усього з 2010 року «Градо-Строй» виграв тендерів міськради та облради Одеси на 109,54 млн грн.

«Одесгідроспецбуд» належить Ірині Івановій та Олені Омельяненко, керує ним Володимир Тарануца.

Компанія, створена в 2008 році, виграла свій перший тендер у жовтні – на реконструкцію будівлі на території «Центру реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» в Одесі за 6,57 млн грн.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
Вслед за дизтопливом на заправках подорожал и автогазВслед за дизтопливом на заправках подорожал и автогаз
В Днепре предприятию Коломойского ограничили поставки газаВ Днепре предприятию Коломойского ограничили поставки газа
Португалия стала четвертой страной Европы, отказавшейся от угляПортугалия стала четвертой страной Европы, отказавшейся от угля
Украина вошла в топ-10 стран по росту доходов от e-commerceУкраина вошла в топ-10 стран по росту доходов от e-commerce
Украинские металлурги незначитально сократили экспорт прокатаУкраинские металлурги незначитально сократили экспорт проката
Блок рекламы


Похожие новости

Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%«Вода Донбасу» розіграла між пов’язаними фірмами ще 22 мільйони на хлорі, задравши ціни ще на 20%
Після звільнення фіскал десь знайшов 4 мільйони і почав бізнес з родичами прокурора Шемчука
Последние новости

Подгружаем последние новости