На Херсонщині селищній раді повертають приміщення в 1500 м2, продане дванадцять років тому

Суд повернув у власність Олександрівської селищної ради частину будівлі банно-прального комбінату з котельнею площею 1434 м2. Про це йдеться в рішенні Великоолександрівського райсуду Херсонської області від 27 квітня.

До кінця 90-х приміщення комбінату за адресою смт В.Олександрівка, вул Леніна 94 перебували у користуванні колективного підприємства «Агропроменерго», що було засноване низкою колгоспів. У 2003 році «Агропроменерго» зареєструвалося як приватне підприємство і продовжило орендувати майно.

У 2003 році рішенням селищної ради комбінат було включено в список об’єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу. У жовтні того ж року ПП «Агропроменерго» викупило майно за ціною 49 тис грн.

У 2009 р. суд визнав недійсним договір купівлі-продажу, оскільки було порушено порядок приватизації, зокрема не було інформування в пресі, не проводилась грошова оцінка майна і продаж відбувся по балансовій вартості. При цьому здійснено залік витрат «Агропроменерго» по ремонту і реконструкції приміщення, яке раніше перебувало в його оренді. У зв’язку з цим, гроші до місцевого бюджету взагалі не надійшли і комбінат продали фактично безоплатно. Крім того, спірний договір не був посвідчений нотаріально.

Але попри визнання договору недійсним, приміщення комбінату залишилось у володінні і користуванні ПП «Агропроменерго», яке продало його третій особі. Новий власник у серпні 2013 р. подарував його Валерію Кіженцову, який є власником «Агропроменерго».

Прокуратура подала позов про повернення приміщення, оскільки ПП «Агропроменерго» не було їх власником і не мало права відчужувати майно.

Власником ПП «Агропроменерго» з 2003 року є Валерій Кіженцев. «Агропроменерго» також володіє сільськогосподарським ТОВ «Господар», утвореним у квітні 2003 року договором між Великоолександрівською селищною радою та ВАТ «Великоолександрівський райагрохім» і ПП «Агропроменерго». На баланс СТОВ «Господар» було передано водопровідну та каналізаційну мережі. У грудні 2006 року суд визнав, що цей договір укладено з порушеннями і зобов’язав майно повернути.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSииУкраина ввела спецпошлину на трубопроводный дизель и автогаз из РоSSии
Торговая война между Японией и Южной Кореей ударила по производству Samsung Galaxy Note 10Торговая война между Японией и Южной Кореей ударила по производству Samsung Galaxy Note 10
НАБУ пришло с обысками в офис ICU по делу "Роттердам+"НАБУ пришло с обысками в офис ICU по делу "Роттердам+"
Украинский тестировщик обокрал Microsoft на $10 млн. Он купил Tesla и виллу, но его арестовали
СБУ возбудила дело против "ArcelorMittal Кривой Рог" по статье "экоцид"СБУ возбудила дело против "ArcelorMittal Кривой Рог" по статье "экоцид"
Блок рекламы


Похожие новости

Инвесторы не видят перспективы в Украине, потому время дешевых кредитов закончилось, - экономистИнвесторы не видят перспективы в Украине, потому время дешевых кредитов закончилось, - экономист
Tesla начала продавать доски для серфа за $1500. Sold out наступил за пару часовTesla начала продавать доски для серфа за $1500. Sold out наступил за пару часов
Украинский Go To-U выиграл в конкурсе стартапов от Volkswagen. Он получит 15000 евро и акселерацию
Героин, возможно, главный экспортный товар Мозамбика. Этому помогли мессенджерыГероин, возможно, главный экспортный товар Мозамбика. Этому помогли мессенджеры
У Кличка хочуть узаконити самочинно збудоване приміщення магазину «Рошен»У Кличка хочуть узаконити самочинно збудоване приміщення магазину «Рошен»
Прокуратура не змогла повернути облраді приміщення у центрі Хмельницького, які були віддані з порушеннями
На обіди для дітей Авдіївки витрачатимуть більше, ніж в МирноградіНа обіди для дітей Авдіївки витрачатимуть більше, ніж в Мирнограді
Армія роздала 700 мільйонів на авіапаливо в півтора рази дорожче, ніж рік тому
«Турбоатом» знайшов можливість знизити ціну італійських трубок для конденсаторів «Енергоатому»
«Украерорух» замовив канадські радіомаяки на 34 мільйони у рідної фірми свого екс-директора
Последние новости

Подгружаем последние новости