Для донбаського водоканалу купили трансформаторів на 15 мільйонів у матері «Стаса Макіївського»

Головне управління ДСНС України у Донецькій області 22 грудня уклало угоду з ТОВ «ФПГ Металпромресурс» на постачання електроустаткування на 15,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано два трансформатори – ТДН-40000/110 за 8,40 млн грн. і ТДГ-20000/110 за 6,20 млн грн., та три вакуумні вимикачі з комплектами адаптації ВР 2-10-31,5/1000 по 133 тис грн./шт.

Обладнання необхідно для насосної станції першого підйому каналу «Сіверський Донець – Донбас» КП «Компанія «Вода Донбасу» у селі Семенівка поряд зі Слов’янськом.

Існуюче обладнання було пошкоджено внаслідок бойових дій на Донбасі. Через що відбувалися відключення систем водопостачання в 71 населеному пункті Донецької області з населенням 921 тис. мешканців та частково обмежувалося водопостачання у 79 населених пунктах з населенням 2,34 млн. мешканців.

Торги проведено за переговорною процедурою задля подолання наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Також Держслужбі з надзвичайних ситуацій законодавством дозволено проводити таку процедуру під час Антитерористичної операції.

«Проаналізував пропозиції, які надані постачальниками вищезазначеного обладнання, ГУ ДСНС України у Донецькій області визначило, що найбільш економічно вигідною є пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю «ФПГ Металпромресурс», – йдеться у обґрунтуванні.

Засновником «ФПГ Металпромресурс» є Тетяна Анастасова, мати макіївського бізнесмена Віктора Анастасова, якого у ЗМІ називають «Стас Макіївський». Нардеп Олег Ляшко називав його «Стас Губатий», вказуючи на його нібито причетність захоплення ринку брухту у Маріуполі після початку АТО. При цьому «ФПГ Металпромресурс» раніше мало реєстрацію у Макіївці, а зараз прописано у Маріуполі.

Херсонські ЗМІ повідомляють, що Віктор Анастасов та його мати з часів правління Віктора Януковича утримують контроль над низкою базарів області (Генічеськ, Цюрюпинськ), та агропідприємств.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Новинский выкупил долю Пинчука в Regal PetroleumНовинский выкупил долю Пинчука в Regal Petroleum
Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"Супруга Медведчука увеличила долю в нефтяном бизнесе в РоSSии, - "Схемы"
"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары"Укрэнерго" допустило веерные отключения из-за жары
Максим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит КолодюкМаксим Гербут обвинил инвестора Андрея Колодюка в вымогательстве доли стартапа. Что говорит Колодюк
«Чего это стоило? $400 млрд». Билл Гейтс рассказал о величайшей ошибке Microsoft
Блок рекламы


Похожие новости

Инвесторы спутали Zoom с Zoom Technologies, и купили не те акции. Их цена взлетела на 56 000%Инвесторы спутали Zoom с Zoom Technologies, и купили не те акции. Их цена взлетела на 56 000%
Украинцы за месяц купили 52 млн долларов онлайнУкраинцы за месяц купили 52 млн долларов онлайн
В первую неделю новой валютной политики украинцы купили 19 млн долларов онлайнВ первую неделю новой валютной политики украинцы купили 19 млн долларов онлайн
Украинцы в декабре купили у банков валюты на $110,1 млн больше, чем продалиУкраинцы в декабре купили у банков валюты на $110,1 млн больше, чем продали
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
Последние новости

Подгружаем последние новости