«Укренерго» заплатить 16 мільйонів за електронну платформу для електроаукціонів

ДП «НЕК «Укренерго» 11 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Юнікорн Сістем УА» на розробку електронної платформи проведення річних, місячних та добових аукціонів щодо розподілу пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України вартістю 15,66 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно умов тендеру, виконавець має один місяць на розробку проектно-кошторисної документації на автоматизовану систему та ще 50 днів на розробку програмного забезпечення, поставку, встановлення та пусконалагодження апаратного забезпечення, стиковку програмно-технічних засобів електронної платформи з програмно-технічними засобами SCADA/AGC/EMS/DTS. Також у цей час потрібно провести інструктажі персоналу Замовника.

Дослідна експлуатація системи планується впродовж двох місяців. Ще два роки становить безкоштовне гарантійне обслуговування платформи.

Серверна частина Системи повинна функціонувати на існуючій у Замовника апаратній платформі (дві дубльовані серверні корзини HP C7000 (pn 412152-B21, 406740-B21, AJ821A) зі стандартними серверами типу HP BL, дубльовані зовнішні дискові стійки HP Р2000 (pn AP845B)).

Клієнтська частина системи повинна функціонувати на стандартних робочих станціях (процессор – Intel Celeron E3400, ОЗУ – 2 ГБ, жорсткий диск – 250 ГБ, вбудована відеокарта, монітор 22 дюйми, ОС Windows 7).

Вартість пропозиції переможця торгів була на 0,6% нижчою від очікуваної вартості закупівлі. Єдиний конкурент «БМС консалтінг» пропонував виконати роботи значно дорожче – за 20,83 млн грн.

ТОВ «Юнікорн Сістем УА» є дочірньою компанією чеської фірми «Юнікорн Сістемс а.с.». Директором представництва є Володимир Погойда.

Нагадаємо, «Укренерго» щорічно проводить аукціони на експорт електроенергії. 18 грудня цього року переможцем аукціону по експорту енергії в Словаччину, Угорщину і Румунію стала компанія ДТЕК Ріната Ахметова, яка заплатила за перемогу 17,4 млн грн. Крім річного аукціону, компанія «Укренерго» також проводить щомісячні. На них виставляються залишки і непродані на річних аукціоні потужності. Минулого року на аналогічному аукціоні ДТЕК переміг з пропозицією лише 0,2 млн грн., оскільки тоді на конкурсі «Укренерго» була значно менша конкуренція.
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Корейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в НиколаевеКорейская Posco Daewoo купила зерновой терминал в Николаеве
Верховный Суд признал незаконной ликвидацию ЗлатобанкаВерховный Суд признал незаконной ликвидацию Златобанка
НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"НБУ заявил, что у него незаконно отобрали зерновой терминал "Бориваж"
Херсонский арбуз решили запатентоватьХерсонский арбуз решили запатентовать
ЕИБ может выделить деньги на реконструкцию трассы Киев-ОдессаЕИБ может выделить деньги на реконструкцию трассы Киев-Одесса
Блок рекламы


Похожие новости

Украинцы получают счета по налогу на жилье: Кому придется заплатитьУкраинцы получают счета по налогу на жилье: Кому придется заплатить
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Последние новости

Подгружаем последние новости