«Укрдержліспроект» заплатить фірмі понад півмільйона за фотоплани, які міг отримати безкоштовно

Суд стягнув з Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання «Укрдержліспроект» на користь ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр» 560 тис грн. за ортофотоплани, які лісовпорядне об’єднання повернуло фірмі, взагалі не скориставшись ними. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 4 листопада.

У липні 2013 року «Укрдержліспроект» замовив у ТОВ «АРЦ» за державні кошти ортофотоплани масштабу 1:10000 лісових насаджень по Київському обласному управлінню лісового і мисливського господарства на загальну площу 1,79 га.

Вже у серпні того ж року фірма передала держпідприємству в цифровому вигляді на DVD-дисках ортофотоплани вартістю 560 тис грн. «Укрдержліспроект» ці роботи прийняв, підписавши акти виконаних робіт, однак гроші фірмі так і не перерахував. У серпні цього року «Укрдержліспроект» повідомив фірму про розірвання договору, строк дії якого закінчувався у грудні.

«Укрдержліспроект» послався на умови договору, яким передбачено, що він або сплачує фірмі належні кошти, або повертає отриману продукцію. Оскільки цього літа Державне агентство земельних ресурсів України безкоштовно надало «Укрдержліспроекту» ортофотоплани на лісовий фонд Київського ОУЛМГ і бюджетне фінансування договору було зняте, «Укрдержліспроект» повернув фірмі ортофотоплани і розірвав договір. При цьому лісовпорядне об’єднання стверджує, що наданими фірмою матеріалами фірми взагалі не користувалося, тим більше, не знімало з них копії.

Також «Укрдержліспроект» зазначив, що фірма при виготовленні ортофотопланів використала матеріали аерофотозйомки, яка була проведена в рамках Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру», що є незаконним.

У відповідь на це суд вказав, що, по-перше, немає жодних доказів, що фірма використала матеріали зазначеного Проекту. А, по-друге, навіть якби і використала, то не зрозуміло, яким чином це порушувало б умови договору.

Суд зобов’язав «Укрдержліспроект» виплатити ТОВ «АРЦ» 560 тис грн. за ортофотоплани, оскільки фірма виготовила їх якісно і вчасно, а лісовпорядне об’єднання їх прийняло без зауважень. Суд застосував у даному випадку ч. 4 ст. 849 Цивільного кодексу України, відповідно до якої замовник має право в будь-який час до закінчення роботи відмовитися від договору підряду, виплативши підрядникові плату за виконану частину роботи. Разом з тим відсутність бюджетного фінансування не може бути підставою для звільнення замовника від оплати робіт.

Засновником ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр» є ТОВ «Алгоритм Авіа», засновниками якого є Тетяна Челнокова і Ганна Колесник.

Фірми «Алгоритм Авіа» і «АРЦ» є засновниками ТОВ «Авіаційна хендлінгова компанія «Авіахендлінг», якою керує Юлія Маркіна. Вона відома як гендиректор VIP-центру по обслуговуванню пасажирів аеропорту «Київ» (Жуляни), який контролюється структурами народних депутатів від Партії регіонів Юрія Іванющенка та Василя Хмельницького.Коды для вставки в блог\форум
Интересные новости
В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)В Киеве задержали мошенников, которые снимали наличные в банкоматах с помощью поддельных карточек (фото)
Цены на нефть продолжают падениеЦены на нефть продолжают падение
Tata Steel пошла на уступки рабочим в НидерландахTata Steel пошла на уступки рабочим в Нидерландах
Мисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИМисто Банк хотят объявить неплатежеспособным — СМИ
ПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗСПриватБанк не смог отсудить у Коломойского 247 АЗС
Блок рекламы


Похожие новости

Ericsson готова заплатить $1,2 млрд для решения проблем, связанных с антикоррупционным расследованием СШАEricsson готова заплатить $1,2 млрд для решения проблем, связанных с антикоррупционным расследованием США
Украинцы получают счета по налогу на жилье: Кому придется заплатитьУкраинцы получают счета по налогу на жилье: Кому придется заплатить
Військові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з КитаюВійськові розпиляли півмільйона на дорогих планшетах з Китаю
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
У Гройсмана без податкових розрахунків віддають фірмі Ахметова півгектара лісу під свердловину
Син віце-губернатора Харківщини заробляє в фірмі, яка освоює мільйони від підлеглих батька
В Краматорську 4 мільйони на утеплення будинків злили фірмі, яку прокурори підозрюють у халтурі на Криворіжжі
У Краматорську замовили фірмі з однією суборендованою АЗС дизпалива за цінами, вище середніх по Донеччині
Ізмаїльський порт дав 34 мільйони за перевантажувач фірмі, яка розіграла тендер портовиків Херсону
«ОГКХ» за рік слідства НАБУ продав фірмі зі «схеми Мартиненка» руди по спеццінам на 1,5 мільярда«ОГКХ» за рік слідства НАБУ продав фірмі зі «схеми Мартиненка» руди по спеццінам на 1,5 мільярда
Последние новости

Подгружаем последние новости