«Енергоатом» найняв українських аудиторів за 1,4 мільйони

ДП «НАЕК «Енергоатом» 30 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Грант Торнтон Легіс» на проведення аудиту за 1,38 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про аудиторську перевірку річної фінансової звітності, складеної у відповідності з міжнародними стандартами для Єврокомісії і ЄБРР за два фінансових роки, поточний і наступний.

Перевірку проводитимуть у два етапи: перший з 25 жовтня 2014 року по 1 червня 2015 року, другий – з 25 жовтня 2015 року по 1 червня 2016 року.

Одним з основних співвласників «Грант Торнтон Легіс» є Інна Новак, екс-депутат Київської міськради від фракції БЮТ-«Батьківщина», яка у травні цього року знову балотувалася до Київради від цієї ж партії, але не була обрана. Інна Новак також відома як дружина Олександра Чалого, заступника голови Секретаріату президента Віктора Ющенка.

За даними ВДЗ, «Грант Торнтон Легіс» виграє тендери з 2012 року, здебільшого у системі «Нафтогазу». Наразі загальна сума всіх отриманих замовлень складає 17,69 млн грн.

На тендер «Енергоатому» загалом подавалися шість компаній, з них дві – «Ернст Енд Янг» та «Бейкер Тіллі Україна» – були відхилені за неповний пакет документів. таким чином конкурентами лишилися «ПрайсвотерхаусКуперс» («PWC») і «КПМГ» («KPMG») з «великої четвірки», а також ТОВ «БДО».
!

Если для Вас конкретно эта новость оказалась важной или интересной - пожалуйста, поделитесь ею в своей любимой социальной сети с помощью кнопок, расположенных под этим текстом. Это поможет нам в будущем делать более качественную подборку материалов, исходя из Ваших потребностей\интересов.
Коды для вставки в блог\форум

blog comments powered by Disqus


Вспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Украина впервые за 15 лет выпустила евробонды в евроУкраина впервые за 15 лет выпустила евробонды в евро
Украина предложила Молдове свою ГТС для реверсных поставок газа из ЕСУкраина предложила Молдове свою ГТС для реверсных поставок газа из ЕС
В Японии продали самый дорогой в мире арбузВ Японии продали самый дорогой в мире арбуз
Amazon стал самым дорогим брендом мира по версии BrandZAmazon стал самым дорогим брендом мира по версии BrandZ
"Укрпочта" открыла доставку для заказчиков торгов на ProZorro в тестовом режиме"Укрпочта" открыла доставку для заказчиков торгов на ProZorro в тестовом режиме
Блок рекламы


Похожие новости

«Енергоатом» за 1,4 мільйона євро оцінить можливість переробки ядерних відходів у Франції
Китайці взяли 404 мільйони на днопоглиблення «Чорноморська» за торішніми цінами
НАБУ підозрює фірму дружини чиновника Черкаської ОДА у завищенні ціни за колектор на 63 мільйони
Виправданий судом постачальник «швидких» продав «Феофанії» японський томограф за 64 мільйони
У Чорноморську без конкуренції віддали 3 мільйони на ремонт доріг фірмі «труханівця» і «порошенківця»
Через два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводуЧерез два роки після Грибовицької трагедії в Садового дали 4 мільйони на проект сміттєпереробного заводу
Харків’яни виграли 143 мільйони на утримання доріг Полтави із коштовною сіллю
«Укравтодор» найняв поляків контролювати ремонт прикордонних доріг за 1% від ціни ремонту (прайс)
Структури «регіоналів» підремонтують автівки луганських поліцейських за 1,4 мільйони
«Укргазбанк» дасть 3 мільйони за рекламу на каналі Порошенка
Последние новости

Подгружаем последние новости