«Укргазвидобування» купило техніки на 14 мільйонів у партнера екс-закупівельника «УГВ»

ПАТ «Укргазвидобування» 3 липня уклало угоду з ТОВ «Газтехобладання» на придбання калібраторів на суму 14,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено калібратори двох видів: ІНМ К 295,3 – 200 шт., ІНМ К 215,9 – 40 шт.Ціна товару за одиницю не оприлюднена. У середньому вартість одного калібратора складає 59 187 грн за штуку.

Замовник повідомив, що провів «закупівлю зі зменшенням ціни (запит на редукціон)», тобто у формі аукціону, кожен крок якого має знижувати ціну. При цьому у документації по закупівлі не вказано, що кінцева ціна була нижча від початкової.

Останній тендер «Укргазвидобування»на придбання калібраторів проводився у серпні 2012 року. Тоді було куплено 159 штук за ціною 4,42 млн грн., або 27 769 грн за штуку. Постачальником було ПП «Зевс-2011», зареєстроване на Ірину Яцишину з Полтавської області. У вересні 2013 року підприємство припинило свою діяльність.

Якщо врахувати зростання курсу долара за цей час з 8 до 12 грн., то тепер ціна мала б зрости на 50%, тобто до 42 тис грн за штуку. Однак на останньому тендері їх ціна склала понад 59 тис грн., що є більшим на 110%.

Власниками ТОВ «Газтехобладання» значаться кияни Андрій Драгальчук та Ігор Малий.

У свою чергу Ігор Малий відомий як бізнес-партнер Віталія Деркаченка, який до середини 2013 року працював начальником департаменту матеріально-технічного забезпечення та закупівель ПАТ «Укргазвидобування».

Малий і Деркаченко спільно володіли ТОВ «Укртехнохолдінг». Також Ігор Малий до сьогодні є співвласником ТОВ «Укрнафтохімресурс» з Катериною Деркаченко, у свій час прописаною за однією адресою з Віталієм Деркаченком.

Головою тендерного комітету на останній закупівлі був Андрій Дмух, котрий працював заступником Деркаченка і раніше вони разом організовували торги.

У 2013 році Деркаченко став заступником мера Василькова Володимира Сабадаша. У березні цього року Сабадаш подав у відставку. Наразі Деркаченко є депутатом Васильківської райради від Партії регіонів.

Єдиним конкурентом на торгах стало ТОВ «Горпроектбудінвест», власником якого є Юрій Горобець з Харкова. Раніше разом з ним засновником фірми був Андрій Ентель з Черкаської області.Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
Минимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривныМинимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривны
Власти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнесВласти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнес
Рада обязала ФОПы 2-4 категорий переходить на кассовые аппаратыРада обязала ФОПы 2-4 категорий переходить на кассовые аппараты
Блок рекламы


Похожие новости

"Киевтеплоэнерго" выкупило оборудование, компьютеры и мебель "Киевэнерго" за 270 млн гривен"Киевтеплоэнерго" выкупило оборудование, компьютеры и мебель "Киевэнерго" за 270 млн гривен
ГФС: предприятие тепловой генерации купило виртуальный уголь на 51 млн гривенГФС: предприятие тепловой генерации купило виртуальный уголь на 51 млн гривен
Львівське УСБУ купило Mitsubishi Pajero в «срібній» комплектації за 1,3 мільйона
«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Последние новости

Подгружаем последние новости