Сім філій «Укртрансгазу» заправляться у Єрємєєва на 120 мільйонів, Коломойського викинули

ТОВ «ВОТ Рітейл» у період 10-12 червня уклав угоди з регіональними філіями «Укртрансгазу» на постачання палива на загальну суму 19,22 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема 15,08 млн грн. фірма отримає від «УМГ «Донбастрансгаз», решту 4,14 млн грн. їй виплатить «УМГ «Черкаситрансгаз». При цьому граничні ціни для першого встановлені на суттєво вищому рівні за договірні ціни для другого.

Тип палива Ціна, грн./л (Донбастрансгаз) Ціна, грн./л (Черкаситрансгаз) Ціна, грн./л

(max. по Україні станом на 18/06)

Бензин А-92 22,69 17,50 15,69
Бензин А-95 23,99 17,90 15,99
Дизельне пальне 22,00 17,00 14,99

Окрім того наразі акцептовано пропозиції «ВОГу» ще на п’яти тендерах у системі «Укртрансгазу» на загальну суму 101 млн грн. Це підряди «Прикарпаттрансгаз» (8,20 млн грн.), «Укргазпромбуд» (85,66 млн грн.), «Науково-дослідного Інституту транспорту газу» (0,20 млн грн.), «Управління «Укргазтехзв’язок» (3,63млн грн.), а також «Науково-виробничий центр технічної діагностики «Техдіагаз» (3,36 млн грн.).

Фірма «ВОГ Рітейл» входить у паливну групу «Континіум» народного депутата Ігоря Єрємєєва. За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери у січні цього року. За цей час фірма виграла тендерів на 423 млн грн. Окрім того, ще одна компанія з групи – «ВОГ Аеро Джет» – за цей же період отримала держзамовлень на 2,67 млрд грн., більша частина суми припала на тендер «Укрзалізничпостачу», розіграний з «рідною» компанією.

Цього розу на двох з семи тендерів єдиним конкурентом «ВОГу» було ТОВ «ВК Імпекс». Власником фірми є Микола Голанов, також відомий як начальник відділу технічної експлуатації АЗС тієї ж групи «Континіум». Зареєстрований «Імпекс» у Луцьку на одній адресі ще з низкою компаній, пов’язаних з народним депутатом – з місцевою філією «Золотого Екватора» Єрємєєва, ТОВ «Дельта Вест Оіл Груп», засноване партнерами Єрємєєва по «ВОГу» Стапаном Іваховим та Сергієм Корецьким, наразі переведене на голландську «Вест Оіл Груп Холдінг Б. В.».

По решті п’ять тендерах «ВОГ» змагався з вінницьким ПП «Фірма «Яско» Ігоря Скоромного, депутата Вінницької міськради з групи Володимира Гройсмана, нині віце-прем’єр-міністра. Ця фірма регулярно виявляється єдиним конкурентом «ВОГу» на тендерах.

На деякі з цих тендерів також подавався «Авіас» Ігоря Коломойського з дешевшими пропозиціями – з усіх був відхилений за неповний пакет документів.

Раніше підприємства «Укртрансгазу» також регулярно закуповувалися у Єрємєєва, але через іншу фірму – «Золотий Екватор». Так, за даними «ВДЗ», з 66 мільйонів, які пройшли по бензинових тендерах держпідприємства і його філій минулого року, 65 припало на «Золотий Екватор».Коды для вставки в блог\форумВспомним другие новости из этого раздела?


Финансы

←+Ctrl+→

Интересные новости
Проект бюджета-2020 внесен в РадуПроект бюджета-2020 внесен в Раду
Львовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английскимЛьвовская область потратила 580 тыс. на туристические указатели с безграмотным английским
Минимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривныМинимальная зарплата в следующем году составит 4723 гривны
Власти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнесВласти региона на юге Италии заплатят 25 000 евро каждому, кто переедет сюда жить и запустит бизнес
Рада обязала ФОПы 2-4 категорий переходить на кассовые аппаратыРада обязала ФОПы 2-4 категорий переходить на кассовые аппараты
Блок рекламы


Похожие новости

«Антонов» через Польщу купив канадську вітрову прибиральну машину за 14 мільйонів
Підлеглі Резніченка за 97 мільйонів купують заточену під Форд спецтехніку дешевше, ніж «філатовці» торік
«Селидіввугілля» віддасть 35 мільйонів за насоси по «задертих» на 30% цінах
Вінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схеміВінницькі шляховики повикидали «БППшників» і «Онур» з тендерів на 650 мільйонів по «заводській» схемі
АМКУ заборонив освітянам Оболоні зливати знайомим харчувальникам 29 мільйонів по «переговорці» (відео)
У Кличка дали 59 мільйонів на серверне обладнання і софт для системи оплати проїзду
ЄДАПС продав Мінюсту нових бланків на 169 мільйонів удвічі дорожче від старих
Після внеску Порошенка держава доплатить німцям 8 мільйонів за Музей Майдану
«Укрспирт» замовив горілки і настоянок «Nemiroff» ще на 12 мільйонів
Освітяни Мар’їнки віддадуть ще 5 мільйонів за вугілля по накрученим знайомими фірмами цінам
Последние новости

Подгружаем последние новости